Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számitógép a temp mappába...

Számitógép a temp mappába gyüjti a felesleges fájlokat (vagy mit) amikor okos tv-n nézem a youtube-t ott is gyüjt ilyesmit?

Figyelt kérdés
Sziasztok én okos tv-n csak youtubeozok, azt szeretném kérdezni, hogy ez is gyüjt olyasmi fájl töredékeket, vagy nem tudom miket, amik a számitógépen a temp mappába vannak? (és ugye nem árt kiüriteni néha) Ha gyüjti ki lehet üriteni, kell? (kb 4-5 éves a tv eddig ez eszembe se jutott:D )előre is köszönöm a válaszokat.
márc. 17. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy általánosságban - mert nem mondtál pontos típust - igen, a Youtube-alkalmazásnak van egy gyorsítótára, ami az eszköz háttértárára ment (mivel onnan gyorsabban betölthető a videó, mint az Internetről) - ez például Android esetében így:

[link]

törölhető.

márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami LG (nem androidos) , ezt kell törölgetni? Bocsi a papirját már rég kidobtuk (van benne e manual ha mégis nem tudok valamit) a tipust meg nem tudom megnézni. Van tipped hol lehet akkor üriteni? van benne vagy 5 évnyi adag kb, ez számit? köszi
márc. 17. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontos típus hiányában csak találgatni lehet.


AndroidTV esetén az adott alkalmazás gyorsítótárának törlése:

https://www.youtube.com/watch?v=AuZNSbeG1iI

összes gyorsítótár törlése:

https://www.youtube.com/watch?v=1JoUyFaffns

márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ludicrousSpeed ***** válasza:
36%

"Számitógép a temp mappába gyüjti a felesleges fájlokat "


Nem, nem felesleges fájlokat "gyűjt" oda.


"és ugye nem árt kiüriteni néha"


Felesleges.

márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3as hetes sorozat csak ennyit ir a tv, végig néztem a komplett tv menüt semmi féle üritést nem ir végig nyomtam mindent annyit tehettem, hogy a youtube appon a megtekintési elözményeket tudtam törölni. 4es akkor ne törődjek vele? kb 5 éves a tv most jutott eszembe.
márc. 17. 19:52
 6/7 ludicrousSpeed ***** válasza:
Egyszer már leírtam, hogy felesleges...
márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen tudok olvasni, de miért felesleges? Nem lassúlhat az alkalmazás?
márc. 18. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!