Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez az "új" lehetőség a...

Mi ez az "új" lehetőség a facebookon, hogy több profilja is lehet valakinek? Úgy tudtam a FB szigorúan csak egyet enged,kérdés többi része hsz-ben .

Figyelt kérdés

Sziasztok egy ideje messengerbe észre vettem, hogy azt irja egyszerre 5 profilom is lehet, és már gépen is látom azt a lehetőséget, hogy al profilt vagy mit létrehozhatok. Ezt irja "Másik profil létrehozása a személyiséged másik oldalának bemutatásához

Bemutatkozás egy másik oldalról

Új nevet használhatsz, és új hírfolyamod lehet.

Kapcsolattartás bizonyos ismerősökkel

Kapcsolatba léphetsz kiválasztott ismerősökkel vagy csoportokkal, és szabályozhatod, ki láthatja a bejegyzéseidet.

Profilváltás egy bejelentkezéssel

Külön e-mail-cím és jelszó nélkül válthatsz gyorsan a profilok között."


Mielőtt jönnek a trollok értek magyarul el tudom olvasni, de nem tudom mi értelme? Ha valaki csinál 1 ilyet pl azokkal újra kapcsolatba léphet akik letiltották, beléphet csoportokba ahonnan kitiltották? Tényleg nem értem mire jó. Kérem senki ne irja, hogy próbáljam ki 1 azt se tudom mi ez, 2 nekem bőven jó a 10+ éves facebook oldal/profil,csak érdekel mi ez . köszönöm a válaszokat. 😊


márc. 18. 10:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni, ha én valakit letiltok az újra megkereshet ilyen "mellék" profilon, vagy a tiltás minden "mellék" profilt is érint? köszi
márc. 18. 11:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk arra jó, hogy ha Marketplace-en meg akarod hirdetni a vibrátorod, akkor nem a saját profilod alatt kell megtenned.
márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem ha valakit letiltanak csoportban, vagy adott személy letiltja, ilyen al profilra is vonatkozik:? (magyarán ha az elsődleges profil tiltott akkor a többi is az e, mondjuk nekem kell e attól "tartani" , hogy tiltott ember ilyen alprofilon megkereshet.)
márc. 18. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell így lennie!


Tegyük fel, hogy te tanár vagy a diákokkal való kommunikációban a messengert is használod, akkor ne lássák a diákok a teljes magánéletedet. Letiltásnál meg nem oké, ha teljesen letiltod, mert az oktatásban hátráltatja, csak a magánprofilodat tiltod le.

Ha meg mondjuk az oktatás mellett zenélsz, akkor a rajongóid se az iskolai se a magánprofilodon ne írjanak, így életszerű lehet 3 profil is.

márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azt már a facebook súgóból kinyomoztam, ha valakit kitiltanak 1 főprofillal akkor a mellékes profilok se látják a csoportot , ez a magán személyekre is vonatkozik, ha XY embert letilto akkor a mellék profilokon se talál meg? (nem tudom de szerintem a FB részéről ez lenne a korrekt megoldás)
márc. 22. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előbbiekben leírtam, hogy a teljes körű letiltás nem mindig helyénvaló!
márc. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elsőre is értettem,,, a kérdés nem a helyénvalóság...
márc. 23. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!