Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik a steammel?

Mi történik a steammel?

Figyelt kérdés
A steam fiókomba márc 15-én elméletileg valaki belépett oroszországból. Viszont nem kaptam semmi email-es figyelmeztetőt hogy új helyről történt bejelentkezés. Március 16-án hazaérve azt láttam hogy a profilomon van egy Account Warning ami azt mondta hogy oroszországból beléptek a fiókomba ezért priváttá tették és nem lehet VAC-os szervereken játszanom illetve a community-t se használhatom. Írtam a steam supportnak de nem válaszolnak. Viszont egy pár barátommal is ugyan ez történt illetve a steam support statisztikái alapján aznap amikor az én fiókom is "feltörték" 800 ezer support ticket jött a steamhez. Most akkor tényleg feltörték a fiókom de valahogy a steam nem értesített róla vagy bug vagy a steam-et törték fel?? Hogy tudod visszaszerezni a fiókom? (3 napja várok a support válaszára)

márc. 19. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nem feltörték a fiókot, hanem ugyanazt a felhasználónév-jelszó párost használtad egy kétes oldalon is ahonnan kitudódott, bepróbálkoztak vele és bejött.

2. Mivel ez a te felelősséged, soha nem kapod vissza.

3. Valószínűleg ugyanez történt a többi érintett fiókkal is. Ha egy kétes oldalon hozzáférnek az adatbázishoz, onnan milliós nagyságrendű adat kijön. Ha csak a negyede működött már kijön ez a szám.

márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem használom sehol ugyan azt a jelszót. Illetve 2FA-t használok ami nélkül nem lehet belépni a fiókomba. Azon kívül nem jelezte a steam hogy beléptek volna máshonnan csak az account warningal amit nem így szokott jelezni.
márc. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!