Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik az nCore-al?

SIDLER22 kérdése:

Mi történik az nCore-al?

Figyelt kérdés

Sok torrentet töltök le és seed-elem is vissza őket. Amikor lejár a Hit&Run listán akkor letörlöm. Ez eddig jó is volt, de kb 1-2 hónapja elkezdte azt, hogy pár nappal később már lekerült torrenteket visszarak, hogy akkor ezt még 4-5 órát seedelni kéne. Miután már letöröltem mert nem volt a listán. Nagyon idegesítő mert ki van számolva a hely, hogy mit hogyan rakhatok a gépre, hogy seedelni tudjak és megkavarnak ilyen hülyeségekkel.

Van erre valami megoldás, hogy miért van ez?



márc. 1. 10:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%
*nCore-ral
márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Tracker bug, ezzel két dolgot tudsz csinálni a javításig: túlteljesíted a seed időt és biztosra mész (még pár napig bent tartod), vagy nagyobb tárhelyet veszel és nem kell centizni a szabad területtel.

Ez nem felhasználó oldali probléma, ezért nem tudod megoldani azon kívül, hogy igazodsz a körülményekhez.

márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem azokat akik centizgetnek a letöltéssel, pár ezer egy használt HDD ami erre a célra tökéletes. Én ritkán törlöm amit letöltöttem, van amit már csak én seedelem, de aki akarja vigye.
márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Azért centizgetek mert az nCore nem érdemli meg, hogy seedeljek nekik. Nem fogok seedben tartani egy torrentet sem tovább a kötelezőnél és kész.

(Egyébként van egy külön seed szerverem ahol pár seedes vagy olyan torrenteket tartok életben amiket már csak én seedelek. Ennek van értelme mert ez hozzájárulás a közösséghez. nCoreon amúgy is sok seeder van és maga az oldal sem érdemel meg semmit. Egy lehúzás az egész oldal.)

márc. 1. 18:43
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az oldallal szúrsz ki, hanem azokkal, akik letöltenék...
márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok felhasználó tapasztalja ezt a dolgot, a fórumon a staff meg gusztustalan módon magyarázkodik, ahelyett, hogy elismerné a hibát, és a legjobb javaslatuk az, hogy töltsd le újra a visszakerült torrentet, vagy hagyd hit n runban. Már ha belefér.


És egyébként teljesen igaza van a kérdezőnek, hogy az nCore nem érdemli meg, hogy a kötelezőnél tovább ott tarts egy torrentet. Már csak azért sem, mert ez is egy olyan oldal, mint például a Prohardver, ahol a haveroknak mindent szabad, a nem haveroknak meg szigorú szabályokat kell betartaniuk, és azt is tűrniük, ha a haverok velük szemben követnek el szabálysértét.

márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek. Ilyen hozzáállással valóban nem érdemli meg az oldal, hogy a kötelezőnél tovább seedeljen az ember. Az lehet, hogy a seeder kicseszik a leecherrel, de sajnos a seederrel meg az oldal cseszik ki.

"Szia!


Ez nem hiba. Eddig rosszul volt kalkulálva a hátravan idő, azért jött vissza néhány torrented, mert nem seedelted elég ideig.


Tölts le nfo-t,vagy kisebb fájlt a torrentből és azt seedelve tudod teljesíteni.


Üdv!"

WTF? Ez amúgy a Helpdesktől érkezett. Mi az, hogy rosszul volt kalkulálva? 9 éve vagyok az oldal tisztességes felhasználója, eddig soha nem volt probléma a 48 órás seed idővel, van, hogy tovább seedeltem, amikor egy forgalmasabb torrentről volt szó. De ez, hogy sunyiskodnak ezzel a dologgal, az embereket magukra haragítják. Értem én, hogy tényleg seedbe lehet állni kissebb fájlokkal is arra a néhány órára, de minek kell az embernek a fejét fájtatni, ha már egyszer lejárt a seed idő, és vagy a teljes torrentet visszaosztotta a felhasználó? És ha valaki csak a kliens mutatójára támaszkodik, és nem is figyeli az aktivitás menüpontot az oldalon, és csak úgy random visszapakolgat két hét teljesítés után 5-10 torrentet, amiről nem is tud a felhasználó, akkor egyszer csak megvonják a letöltést, aztán szevasz tavasz, vagy ezt hogyan képzelik el?

márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű kiskapu a 48 órás kötelező seed idő utáni visszaállásba, ha nem akarod ismét letölteni az egészet: a fájllistában kiveszed a pipákat az nfo vagy sample kivételével. Minden mást törölhetsz, és a pipált fájlokat seedben tartja a kliens ugyanúgy, és pörög az idő.

Pofátlanok persze ne legyetek és töltsd vissza a tényleges tartalmat is, hiszen máshogy te sem jutnál hozzá. Viszont amikor nyilvánvalóan a tracker hibás és még rád is akarják kenni a felelősséget, akkor egyék meg amit főztek, és nem is érdemelnek többet egy nfo-nál.

márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Vagy beszéljenek nyíltan, és iktassanak be egy szabályzatmódosítást, és ne 48 órán keresztül kelljen seedelni, hanem mondjuk 72, vagy akár egy héten keresztül.
márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Azért örülök, hogy ennyien mások is problémásnak tartják az oldalt.

Nekem alapvetően a lehúzással volt a problémám. Az, hogy Prémiumot kérnek el a meghívó küldésért már vicc kategória (a Non-Prémium felhasználóknak is lehet természetesen meghívó küldésük kb olyan 8 évnyi pont gyűjtögetéssel...).

Mivel szerverekkel és ezokon futtatott szolgáltatásokkal foglalkozom részben (és van is egy konkrét weboldalam hasonló funkcionalitással mint egy ilyen torrent oldal) ezért tisztában vagyok egy ilyen oldal futtatási költségével.

Hát igazából konkrétan 0 forint a fenntartása. Kizárólag a .hu-s domaint kellett megvennem, de az is 2 évre volt 5000 forint (most már talán annyi se lenne).

Haverommal múltkor kicsit számolgattunk és minimális prémium előfizetés mellett is százezreket lehet keresni az oldallal.

Ha csak havonta előfizet 100 ember az 1 hónapos prémiumra ($4.95) akkor is majdnem havi 200K bevételnél vannak. Fenntartási költség meg kb a nullával egyenlő. Esetleg 15-20 ezer forint ha VPS-t béreltek neki.


Amúgy 7-es én is megkaptam konkrétan ugyanezt az üzenetet mint te :D

Ez a megoldás. Copy Paste-elgetik, hogy tizen akárhány év után rosszul volt kalkulálva az idő és töltsd le az NFO-t.

Köszönjük szépen.

márc. 2. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!