Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MSN-en, hogy lehet megszüntetn...

MSN-en, hogy lehet megszüntetni, hogy reklámokat kapjak/küldjek?

Figyelt kérdés
Olyankor kapok ilyeneket, mikor akitől kapom, nem elérhető.
2009. jan. 5. 05:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez legtöbbször vírus miatt fordul elő. Ne kattints rá soha.


Formázni kell a rendszert és újrarakni. Vagy egy hatásos vírusirtót használni. pl. Nod32 vagy panda stb.


Úgy tudom, hogy ha te kapsz akkor ha nem kattintasz rá nem lehet baj, mert másnak a gépe vírusos, nem a tiéd. De ha te is küldesz akkor a tied is.

2009. jan. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi mást nem kell tenni, mint a jelszavát megváltoztatnia annak, aki küldözget. Nem is a linkrekattintás volt a gond, hanem megadta a jelszavát olyan oldalon, ami ezeket gyűjti.


[link]


címen lehet jelszót változtatni.


Nem vírus ez, mert amikor nincsenek bejelentkezve, akkor küldözgetnek, ergo lehet, hogy nem is megy az a gép, amelyiken rákattintott a linkre.



De van a linkeknek egy másik fajtája is, ami akkor küld, ha be vagy jelentkezve. Ez az, ami vírus, ezzel kell jobban vigyázni - neten van ellene valami cucc, nem tudom pontosan hol, ill. nekem sikerült eltávolítanom úgy, hogy bekapás után 1 órával kb rendszervisszaállítást csináltam.

2009. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy kifejezetten erre a célra használható vírusirtó. Sajna nem tudom a nevét, mert átneveztem. De az ilyen "vírust" kiírtja és azóta nekem se jön.

Innen letöltheted:

*****

Várd meg a megadott időt, majd kattints a DOWNLOAD gombra!

Ha lejött, elindítod, katt az ANALYZE , majd a DELETE gombra, ha van vírustalálatod. Ennyi.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!