Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megszüntetni a...

Hogy lehet megszüntetni a reklámokat?

Figyelt kérdés
Most itt arra gondolok, hogy netezek netezek. Egyszer csak jön egy új ablak, vagy mi ami reklám, pedig én semmit sem csinálok és egyre többet van ilyen. Pl.: Iphone-os, Poker-es, Telefonos játék meg mindenfél hülyeség. Nektek is van ilyen? Mert akiket én eddig megkérdeztem azt mondták, hogy nincs. :S
2009. máj. 24. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ezt valamilyen vírus okozza. Szerezz be egy vírusirtót.
2009. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vírusírtóm van, Avira AntiVir Personal.
2009. máj. 24. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Firefox-hoz tedd fel az AdBlock Plus nevű bővítményt, blokkol minden megjelenő reklámot, reklámablakot.
2009. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy vírus, mert én azt szűrtem le abból, amit írtál, hogy akkor ugrik fel az ablak, amikor nem csinálsz semmit. Ebben az esetben tartom magam ahhoz, hogy vírus, és a vírusirtód nem fogja meg. Ha viszont akkor jön elő az ablak, amikor kattintasz egy linkre, az valóban popup, használj olyan böngészőt, ami tudja blokkolni a felugrókat (manapság mindegyik, talán az IE6-ban nincs benne), a többi reklám blokkolására pedig jó az előzőleg említett Adblock Plus Firefoxhoz, vagy az Opera beépített tartalomszűrője. Tegnapi 12:35-ös voltam.
2009. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!