Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook messengeren lehet...

Facebook messengeren lehet jelenleg valahogy törölni az ismerősöket?

Figyelt kérdés
Nem tiltani akarok,nem némítani,hanem törölni a kontaktot.Ezt eddig úgy oldottam meg hogy egy 2021 májusi verziót telepítettem ott még volt ismerős törlése opció,töröltem a szükségtelen kontaktokat utána nem érdekelt ha frissít a messenger,ha megint összegyűlt 10-15 kontakt eljátszottam elölről ezt a mutatványt..adok-veszek marketplacen,bárki aki ír vagy akinek én írok onnan kezdve ott van a listában a valós barátaim között..hogy lehet szoftverfejlesztő ekkora idióta hogy ilyenre nem gondol,miért nincs törlésre opció,és a problémna az hogy hiába telepítem a régi 2021-es verziót,indítás után rögtön frissíteni akar,tehát ez ebben a formában nem működik tovább...tud valaki valamilyen megoldást,neten kutakodtam de semmi érdemlegeset nem találtam.
márc. 31. 18:38
 1/4 anonim válasza:

Csak egy sokkal nehézkesebb és kiszámíthatatlanabb módszer van.

A módszer: Letiltod az illetőt, és aztán feloldod a tiltást.

Csakhogy van akinél elég ezt egyből megcsinálni is, és jó.

Lehet olyan is akinél várni kell egy napot és utána feloldani a tiltást, és akkor lesz jó.

Lehet olyan akinél külön messengerben kell ezt eljátszani, de lehet olyan is akinél az fb-n.

Körülbelül ennyi. (Ha szerencséd van akkor letiltod/feloldod azt jó. Utána elvileg a másik fél semmit nem vesz észre, és írni is tud ha akar.)

márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,sajnos feloldás után ugyanúgy ott van a listában.
márc. 31. 19:35
 3/4 anonim válasza:

Akkor ahogy írtam tiltsd le, és várj vele 24 órát...., és aztán old fel..

Sőt ahogy levezettem több variációt is ki lehet próbálni, ha mindent kipróbálsz amit leírtam - valamelyikkel sikerülni fog.

Csak ugye idő kérdése mert ki kell várni több mint 24 órát (az csak úgy működik).

márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam minden általad leírt eljárást,sajnos a tiltás feloldása után ugyanúgy ott vannak az ismerőseim között.

ezek után már csak abban bízom hogy hamarosan újra lesz ismerős törlése opció..de ilyen idióta fejlesztők mellett szerintem ez a hamarosan nem mostanában lesz.

ápr. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!