Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fizetős lesz a marketplace a...

Fizetős lesz a marketplace a sikeres eladást követően?v.csak én értettem félre?

Figyelt kérdés
Effective April 15, 2024, the selling fee for listings sold with shipping and checkout on Marketplace increased to 10% or a minimum of $0.80 for each item sold with shipping and checkout.

#fizetős #Marketplace #ez kérdés
ápr. 17. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt az idézett mondat elejéről egy fontos pontosítás. Ilyen díj eddig is volt a rendszerben és ezt növelték meg, csakhogy ez azokra az eladásokra vonatkozik aminél az eladó igénybe veszi a kiszállítási opciót is. Ez a funkció Magyarországon el sem érhető:

[link]


A konkrét cikk:

[link]

"It's free to sell on Facebook Marketplace for local drop-off and pickup, but sellers pay a 5% fee for sales made with the delivery and checkout option. A seller shared the text of a notification they received from Facebook that says the site is doubling the fees to 10% on April 15, 2024, and raising the minimum fee from 40 cents to 80 cents, though it will continue to offer the free option for items sold through local pickup."

ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi 1es. azt hittem valami jutalékos rendszert állítottak fel ápr 15-től 2024-től
ápr. 17. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!