Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mekkora sebességű Internet...

Mekkora sebességű Internet (hány Mb/s) kell minimum, hogy 720p videókat tudjak online, akadásmentesen nézni a Youtube oldalon?

Figyelt kérdés
Most vagyok hosszabbítás előtt, és döntenem kellene, mert elég drágák a csomagok.
ápr. 27. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 Mb/s elég neki, de minél gyorsabb, annál többet tud előre bufferelni, így ha elmenne egy rövid időre (pl mobilnetnél nincs térerő), a bufferből addig is tud lejátszani, szerencsés esetben ha addig visszajön újra tud bufferelni és észre sem veszel semmit.
ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. 250 Mb/s a legkisebb csomag, de az is majdnem 100-os, bőven elég lesz. :o)
ápr. 27. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel egyszerre 5 eszközön is mehet a 4K.
ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs kábeltv és véletlenül Vodafone, "digitális jólét csomag"

[link]

Én is ezen filózok, +visszakötöm a MindigTV-t. A 6500-as havidíjat nekem is feltolták 11.000-re, amire 9900-ért akár hűséges is lehetek.😆 Azért a lóf@@@nak is van ám vége. 🥴

ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!