Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik Windows fájl ellenőrzi...

Melyik Windows fájl ellenőrzi az interneten, hogy eredeti e a win, vagy hamis, a win7 esetében. Ha ezt letiltom, akkor ki fogja e írni, hogy a winpéldányom hamis?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 10:39
 1/1 t601s ***** válasza:
77%

van egy a windowsba egy beépitett ellenőrző progi amit letiltani nem tudsz !! ez a "genuine" névre hallgat! gondolom automatikus frissitésen van a rendszer és letöltötte magátol a rosszindulató szoftvereket ellenőrző frissitést a rendszer !! most már sajna hamisnak látja a windows mindjárt bekapcsolás után !!

Én a frissitést mindig válaszhatóra szoktam tenni,hogy csak azok a dolgok legyenek frissitve amiket én engedélyezek,azóta ilyen problémám nincs!

2010. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!