Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on miért ír idegen...

Facebook-on miért ír idegen olyat,hogy pénzt akkor rám hagyni? Bankkártya adatot akar, vagy a Facebook fiókomat akarja ellopni?

Figyelt kérdés

máj. 24. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg akar károsítani téged anyagilag
máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy konkrétan mit akar azt nem tudjuk, de ahogy az első is írta, valamilyen módon pénzt akar kicsalni tőled.


De ha érdekel, szerintem írj neki vissza hogy köszönettel fogadod az örökséget, mit kell tenned? És rögtön kiderül. Csak vigyázz, a végén még nehogy elhidd:D

máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan hülye nem vagyok
máj. 24. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy rakja bőröndökbe a pénzt mint Eva Kaili és te majd átveszed a Tesco parkolóban..
máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már letiltottam
máj. 24. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
... akkor nuku mani.
máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem az a Ukrán üzi?
máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mégsem lehetsz olyan tájékozott, ne haragudj meg ,ha ezt a jelenséget nem ismerted. ez a nigériai csalásoknak egy formája, ha mond valamit
máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt tudtam hogy hülyeség magyarul és angolul is kaptam olyan torok rákos üzenetet
máj. 25. 09:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Àltalàban az ehhez femerülő költségekre kérnek először kis pénzt majd egyre többet míg rà nem jön a palimadàr hogy vissza nem làt semit. Elsüllyedt költség elvét hasznàlva működik is sajnos. Majd a kapott pénzt megforgatjàk kicsit, megmossàk és töredékét tisztàn költik indiàban vagy nigiériàban.
máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!