Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a fenéért nem lehet normáli...

Pro Patria kérdése:

Mi a fenéért nem lehet normális, színvonalas filmeket sehol letölteni, de még megnézni sem online? Miért csak a hollywood-i hulladékokat lehet mindenhol találni, semmi igazi értéket?

Figyelt kérdés

A következő filmeket szerettem volna megnézni, és egyet sem találtam közülük:

Fidel 1-2

Perlasca - Egy igaz ember története

Sacra Corona

Az angliai csata

Monty Python – Az élet értelme

Pergőtűz

Levelek Ivo Dzsimáról

Halló, halló!

Föltámadott a tenger


Vannak benne nem is régi filmek, vagy klasszisok is, de mégsincs fent egyetlen nyomorul oldalon sem egyik se!

Tényleg senkit nem érdekelnek ezek rajtam kívül??


2010. nov. 7. 21:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem felejtettem el hogy kell meghívó és van is meghívóm


igen letöltés feltöltés arányos mint minden normális torrent tracker oldal. ja hogy neked úgy kellene hogy se pénzért se le/fel töltés arányért?? vagyis ahhoz is lusta és sóher vagy hogy amit letöltenél ne kelljen visszaseedelni ?? na igen akkor tudod van egy megoldás neked. menj el egy videotékába és lopd el a filmeket....

ugyan ilyen lopás amúgy a torrent oldalról való letöltés is. /én is így lopom/ és akkor valóban nem kell se pénzért megvenned se áramot fizetned hogy visszaseedeled.


és örülök is hogy nem vagy tagja az NCORE oldalnak mert csak "lopnád" a filmeket onnan. /torrentezéskor a lopja a cuccot kifejezés az amikor csak letölti de szaarik visszaseedelni... na akkor látogass el a MŰVÉSZ MOZIDBA és kérd meg a főnököt hogy csak neked vetítse már le a filmjeidet


részemről kár hogy segítettem már az elején.


csááá

2010. nov. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Használtam torrentoldalt, és vissza is töltöttem a filmeket.

A bajom azzal van, hogy nem tölthetek le akármennyi filmet, hanem meg kell várnom, míg valaki letölti az én filmjeimet, amikért kapok pontot. Ez napokba, hetekbe is beletelhet.

Az ilyen alpári stílusú emberek kíméljenek is meg a válaszoktól...

2010. nov. 11. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!