Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a problémám, hogy ha...

Az lenne a problémám, hogy ha netezek, megy egy beszélgetés msn-en, és online rádió winamppal, baromira pörgeti a rendszer a hűtőventillátort. A CPU everest szerint 45 celsius fok körül mozog. Normális ez a jelenség ezeknél a gépeknél?

Figyelt kérdés

A gép egy Lenovo 3000 N200 ( Pentium DualCore T2390,2 GB RAM, Intel GMA X3100, windows vista home premium ).

Itt van egy mellékelt kép arról hogy milyen programok vannak megnyitva:

[link] Jpg


2009. jún. 8. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet, h nem a cpu melegszik túl, hanem mondjuk az alaplap chipset, és azt akarja hűteni. Az állandó netes kommunikáció terheli az adatbuszokat.

Egyébként nam értek hozzá, csak ez elfogadható magyarázatnak hangzik.

2009. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello

A vinamp magába is pörgeti a rendszert rendesen!

Csak azért írom mert nekem kis gépem van és én már föl se teszem inkább a kmp plalyert használom tudomásom szerint ez a legkissebb és szinte mindent tud online rádiót is szoktam vele halgatni csevegés és netezés közben!

2009. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!