Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyakran Facebook-ozol? Szerint...

Gyakran Facebook-ozol? Szerinted normális dolog, hogy a mai fiatalok nagy része részben online éli az életét?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 22:42
1 2
 1/15 anonim válasza:

Én 1 nap 1-szer nézem meg a Facebook-ot, akkor is max. 5 percet töltök ott.

Nem, kicsit sem normális,hogy ennyit ülnek a fiatalok a számítógép előtt. És ott próbálnak hazudozással barátokat, ami még rosszabb párt találni maguknak.


16/L

2010. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
iwiwemet hetente 1x megnézem..facebookon minden nap elég sokat fennvagyok, de nem ott élem az életemet
2010. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok

17/f

2010. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Két nagy közösségi oldalon fenn vagyok.DE MINEK!

A Facebookon nem.A feleségem viszont igen és mivel angol oldal tőlem kérdezget mindig.Az a baj hogy én se tudok jól...

A közeli hozzátartozóim - a fiatalabbak - az msn-en lógnak éjjel-nappal.Hazajönnek a suliból és a barátaival ott folytatják ahol az iskola előtt abbahagyták.Annyi hülyeséget össze tudnak hordani hogy megfájdul a fejem ha csak beleolvasok.

SEMMI ÉRTELME

Mi lesz így.....?

2010. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
iwiwet többször faceebok-ot meg szinte soha csak ha vki bejelölt :D
2010. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

én 17 éves és lány vagyok. nekem baromi ijesztő, hogy az emberek nagy része(pláne korombekiek) egy csomót lógnak fackbookon, már bocs, de szerintem nagyon gáz. és én vagyok antiszoc, mer engem nem érdekel, nincs kedvem farmvillezni, meg lila pöttyös malacokat küldeni a másiknak.


Nem beszélve arról, hogy baromira nem biztonségos, mivel a facebook nem védi a felhasználók személyes adatait, vagyis sérti a jogaikat. Ez 10 évvel ezelőtt még botrányt kavart volna, most meg senkit sem érdekel.

Egyre agymosottabb mindenki:S

2010. ápr. 2. 22:59
 7/15 A kérdező kommentje:
*fuckbook, bocsika:)
2010. ápr. 2. 22:59
 8/15 anonim ***** válasza:
faceebook..
2010. ápr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Se fészbúkon, sem iwiwen, sem myvipen nem vagyok.

Hülyeség az egész (ritkán van értelme, de akkor is csak idősebbeknek), csak mivel minden tini fent van, ezért mindenkinek regisztrálni kell, mert ez a divat.

2010. ápr. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

22:49-nek: Átlehet állítani magyarra a facebookot a bejelentkezésnél, a lap alján.


Én szerintem a facebook a legjobb közösségi oldal, csak minek rá az a sok s.zar játék meg alkalmazás. Amúgy én csak 10 percet vagyok rajta egy nap maximum, elég is ennyi.

2010. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!