Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy pc a házban lent, és...

Van egy pc a házban lent, és van egy laptopom a szobámban. A lenti gép pillanatok alatt betölti a youtube-os videókat, a szobámba a laptop viszont csigalassan. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A modem és a router idelent van, a szobámba 20m kábel megy.
2010. nov. 15. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet esetleg, hogy tetű lassú laptopod van?

Mi van akkor, ha leviszed, és a lenti gép kábelét dugod bele?


Nálam a router a szomszéd szobában van, de a padláson körbevezetve kb. 40 méteres kábelen jön ide a net, és nem lassabb, mint a ház többi részén.

2010. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Egyszerre akarsz tölteni? Ha igen, akkor azért, mivel osztódik a letöltési sebességed. Ha nem, akkor ott valami beállítási hibád lesz. Első körben húzd ki a routert, és dugd vissza. A kábel hossza nem lényeg, nekem 30 méteresem van, és ugyanúgy jön a net, mint a másik gépemen. Lehet hogy vírusos a géped. Futtass valami vírusírtót.
2010. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most lett újrahúzva, nem lassú, semmi sebességbeli probléma nincsen, csak ez a videóbetöltési sebesség. Lenovo R60. És akkor is ha idelent nincs bekapcsolva a másik gép. Tehát ha más honlapokat nézegetek, azokat rendesen betölti, csak youtube-ról a videókat nagyon lassan. De pl az rtl most az megy rendesen.
2010. nov. 15. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Más verziójú Flsah Playerel?
2010. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet vele, semmit sm csináltam, de mostmár jó, pedig a lenti gépen ugyanúgy senki se netezett mind eddig...:O
2010. dec. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!