Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a az alap keresést mozillán?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem egy "Facemoods" nevű kiegészítőt és le is töröltem egyből, de ha a böngészősávba (ahol a http://... van) beírok egy kulcsszót (pl valami) akkor nem a google-ba kezdi keresni, hanem vmilyen ismeretlen oldalon ( [link] <-ezen).
2010. nov. 21. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg kell lennie egy alig észrevehető nyílnak a keresőrész bal felén, azt lenyitod, keresőszolgáltatások kezelése, ott google-t felmozgatod, vagy egyszerűen arra kattolsz (elvileg nálad aktív gombnak kell lennie), hogy alapértelmezett visszaállítása, és kész.
2010. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem és nincs ott semmilyen nyíl. am 3.6.6-os verziót használok
2010. nov. 22. 00:41
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A Mozilla és a Mozilla Firefox nem ugyanaz. A Mozilla a szócska Firefox előtt azt hivatott jelezni, hogy a Mozilla Corporation nevű non-profit vállalat fejleszti. A Mozilla pedig a múlt egyik nagy böngészője, mely SeaMonkey néven éledt újra. Csak a tisztánlátás kedvéért. Gondolom a Windowst sem hívod Microsoft-nak, a Makkost sem Apple-nek, az Ubuntu-t sem Canonical-nak, a SUSE-t sem Novell-nek, Fedora-t sem Red Hat-ezed.
2010. nov. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az mind szép és oké... de még mindig nem tudom, h lehet visszaállítani Firefoxon.
2010. nov. 22. 21:08
 5/5 A kérdező kommentje:

Hopp rájöttem :D

böngésző sávban: about:config

majd "Szűrő": facemoods

"keyword.URL" jobb klikk, visszaállítás

2010. nov. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!