Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen routert vegyek?

Milyen routert vegyek?

Figyelt kérdés
Páromat lepném meg, de tök hülye vagyok hozzá! Annyit tudok, hogy tp-link-et szeretne, de hát tőle nem kérdezhetem meg, hogy "Drágám, melyiket?". Igazából annyira kéne, hogy tudja használni a laptopot máshol is a lakásban. (remélem nem írtam nagy hülyeségeket és remélem értitek - ha már én nem... :-D )
2010. dec. 2. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha a párod ragaszkodik a TP-Linkhez, akkor itt válogass:

[link]

Itt végignéztem a listát és szinte mind tud WLAN (vezetéknélküli kapcsolat) kapcsolatot létesíteni, de Wi-Fi egyiknél sem volt feltüntetve (vagy csak elkerülte a figyelmem).

2010. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy panelban akarod használni akkor a 340-es is elég, az a legolcsóbb 1 antennás.
2010. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem véletlenül vannak különféle típusok, ugyanis nem egy kaptafára gyártják őket. Hardveresen és szoftveresen is óriási eltérés van egyes típusok között.

Szóval azt kéne tisztázni, mekkora internethez csomaghoz kell?

Ami a hatótávolságot illeti, nem sok különbség van. Mindegyiken csak 3-4 dBi -s antennák találhatók.

a TL-WR340GD -t pont nem ajánlom, mert erősen vissza visszabutított.

Viszont a TL-WR741ND, TL-WR841ND, TL-WR941ND nyugodtan veheted, mert csak vezérlőchipre különböznek teljesítményük kb ugyan az, illetve különböznek még a vezeték nélküli szabványok támogatásában is. Még jobb a TL-WR1043ND, amin már Gigabites portok és USB port is van. Ez ugyan 14 000 Ft környékén van, de ha ezt választod az hosszú-hosszú ideig nem kér enni. ;)

2010. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEkem WR741ND van, bár a wifit nem használom
2010. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!