Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A PC könnyedén díjmentes...

A PC könnyedén díjmentes oktatásra regisztráltam. Nem küldték a belépő kódot, hanem egy angol nyelvű fiókon kell regisztrálni. Hogyan lehet az oktatóközpontba végre belépni? Kérem segítsen, akinek már sikerült v. érintett a témában!

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Felesleges volt...remélem nem fizettél érte!

A legtöbb ilyen fizetös csak a lehúzásre megy...


A gép kezelését megtanulhatod online, ingyen

[link]

[link]


vagy kérj meg egy ismeröst, aki elmagyarázza, esetleg agy rendes tanfolyam, ahol kérdezni is tudsz.

2010. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz, valamit elcsesztél. Jelenkezz itt:

[link]

Ha nem megy, próbáld másik böngészővel!

2010. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszadónak: köszi, utána nézek! A 2. választ is köszönöm. Rámentem az oldalra. Ezen regisztráltam a kérdés feltevése előtt! Feliratkozás, következő oldalon elfogadja, majd kattints a hivatkozásra! Egyedül a pecsét alakú angol feliratra lehet(mail chimp), ami tovább visz az angol nyelvű fiókra.Rossz a böngészőm v. mi a hiba?
2010. dec. 15. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Ő és csapata segiteni fog, irj nekik:


Oláh Zsolt és a PC Könnyedén csapata

E-mail: segitseg@pckonnyeden.com

2010. dec. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kapcsolatba léptem Velük.
2010. dec. 21. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!