Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden msn-es program azt írja ki, hogy letiltott xy személy, de nekem mindig fent van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valaki letiltott, és neked mégis fent van? Akkor mégsem tiltott le.

Te tiltottál le valakit? Akkor neki nem vagy fent te, pedig igazából fent vagy.


Minden MSN-en program azt írja ki? Mármint, hogy TE tiltottál le MÁST? Mert a fordítottját szerintem nem nagyon írja ki egyik progi se (ha ilyenekre gondolsz, mint Windows Live Messenger...)

2009. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se hallottam még, hogy kiírta volna, hogy vki tiltott... Hm... Elvileg nem úgy van, hogy ha pl. én tiltalak, akkor te úgy látod, mintha én nem lennék fent. Szóval te nem tudodm hogy én tiltottalak...
2009. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt írja az MSN progi, hogy törölt az illető, nem azt, hogy tiltott. Így a kapcsolati állapotát látod, ő viszont nem a tiédet.
2009. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!