Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon tényleg úgy van,...

A facebookon tényleg úgy van, hogy ha valaki az ismerősöd, azzal chatelni is tudsz? Szóval, ha én is rajta lennék a facebookon, és bejelöl egy olyan ember akit nem is ismerek, és visszaigazolok, akkor az rám tud írni, vagy, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az ismerősökkel lehet chatelni, olyasmi, mint a Gmail chatje, ha azt ismered. Fent vagy az oldalon, böngészed, és akkor a jobb alsó sarokban felugrik egy chates ablak (persze kijelentkezhetsz csak a chatből, ha nem akarod, hogy rádírjanak) az éppen online lévő ismerőseid listájával, akikre rákattintva írhatsz nekik, és persze ők is tudnak neked.
2010. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
így van :D
2010. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan így van :) Ehhez még hozzájön, hogy értelemszerűen mindkettőtöknek egy időben kell fent lenni.


Amúgy újabban iwiwen is van chat, ha azon fent vagy.

2010. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ne gyere facebookra! :D
2010. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Nem is szeretnék facebookolni!:D

Csak azért kérdeztem,mert a hugom(15éves)mondta,hogy valami gyerek bejelölte,ő meg visszaigazolt-amilyen hülye-.-"-és az a tag meg mindenféle hülyeségeket írogatott neki,én meg kérdezgettem,hogy most mi hogy működik,mert én nem értek a facebookhoz.

Kicsit hülyeségnek tartom akkor ezt a "chatelést"...mindenki írogathat,hmmm,na mindegy,én nem leszek rajta,oszt kész!:D

Még egyszer köszi a válaszokat!:)

2010. dec. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!