Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Te hogy reagálsz facebookon...

Te hogy reagálsz facebookon az olyanra, mikor egy kiírásodhoz egy számodra vad idegen ember kommentel?

Figyelt kérdés
persze ismerőseid között van,ha neked nincs ismeretlen ismerőseid akkor nem neked szól a kérdés
2011. nov. 19. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írok ki olyasmit, ami nem szól abszolút mindenkinek/bárkinek.

Létezik személyes üzenet, e-mail, MSN-en, SMS-es, telefon... Nem közlöm ország-világgal azt, amit nem akarok, ezért nem is kerülök ilyen helyzetbe.

2011. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Egyszer kiírtam, hogy kakálok, sokan lájkolák meg kommenteltek is, felét se ismertem. Az emberek szeretik ha az ember társuk szarik...szar világot élünk.
2011. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert én is fent vagyok de nem az ismerőseim az ismerőseim érted :) 300emberből max 10et ismerek és néha kommentelek teljesen normális dolgot de 10ből 9x azt kapom hogy "te ki vagy és ki kért meg hogy ide beírj stb stb" most tényleg egy bunkó f.szkalap az illető vagy én vagyok a hülye.
2011. nov. 20. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból baromság minden hülyeséget kiírni. Én, ha valamit közölni akarok, akkor egy adott személlyel (pl. legjobb barátommal, vagy családtagjaimmal) közlöm. Sokszor azt a szart tapasztalom, hogy kiírják kb. életének 5 percenkénti eseményeit, mikor megy boltba, mikor van szarul, mikor szarik, mikor b*szott be, stb...

KIT ÉRDEKEL?! Mondja annak, akit érint, de hogy mindenki láthassa, annak semmi értelme, csak beszemetelik a Facebook-ot!


A kérdésre válaszolva: engem annyira nem szokott zavarni a dolog, de ahogy mondtam, nem szoktam nagyon kiirkálni az életemből semmi olyat, ami nem másra tartozik. De pl. ha kiteszek valami közérdekű dolgot, vagy valami poént, poénos videót, akkor az szól hozzá felőlem, aki akar. Egyáltalán nem zavar, még ha nem is, vagy csak kicsit ismerem.

2011. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a problémád nem létezne, ha:

1. nem a facebook-on közölnéd a mondanivalódat, hanem az érintettekkel személyesen vagy legalábbis kifejezetten nekik címzetten, nem pedig nyilvános üzenetként

2. nem igazolnál vissza/jelölnél be olyanokat, akik nem tényleg az ismerőseid.

2011. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem be van állítva, ki láthatja a hozzászólásaimat, beírásaimat. Csak a barátok. Így esélye sincs idegennek sem olvasni, sem írni.
2011. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!