Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek az alábbiakb...

Mi a véleményetek az alábbiakban felsorolt E-mail fiókokról? Van közös vélemény? Például: egy vagy több olyan fiók, ami több ember szerint is jobb, mint a többi? Ti mit ajánlotok nekem, mint új fiókot készíteni akaró embernek?

Figyelt kérdés

Citromail.

Freemail.

Gmail.

Mailbox.

Omail.

Vipmail (és társai: Index.hu, Velvet.hu, Indamail.hu).

Yahoo.

Lajt.

Hotmail/windowslive.


Több nem jut eszembe!


2011. nov. 30. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

citromail freemail----> f@s (használtam mindkettöt, sajnos)

gmail -----> zsiiir, most is ezt hazsnálom!

tööbit nem tudom, mert g mail bevált!

2011. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gmail és Yahoo használható, a többit felejtsd el.
2011. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a stabilitást, elérhetőséget és biztonságot nézed, akkor a legnagyobb és legtöbb ember által használt lehetőséget érdemes megnézni. A két nagy cég a Microsoft és Google, szolgáltatásuk a Hotmail és Gmail. Őket azért érdemes használni, mert más oldalak is megbíznak bennük (például van olyan oldal, ahol csak Gmail-ből történő regisztrációt fogad el, vagy van olyan ami magyar címet nem). A Yahoo is jónak mondható, azt főleg Angliában használják, nálunk alig.


A nagy oldalaknak biztosítanak biztonsági másolatot a leveleidről, így ha bármilyen szolgáltatási hiba vagy kiesés merül fel, vissza tudják állítani a véletlenül törölt fiókot vagy leveleket. Mióta a magyar freeblog valamilyen bakisorozat útján visszaállíthatatlanul eltüntette a nála lévő összes blog 3 havi bejegyzéseit, kevésbé bízok a (kisebb) magyar szolgáltatókban, mint freemail vagy citromail, amikkel folyamatosan problémák vannak küldés-fogadás terén.

2011. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gmail, Gmail, és megint csak gmail:)))
2011. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy: én is Gmail-os vagyok :) És azért jót mosolygok azokon, akiknek nem Gmailjuk van. Jobban bízok én is a Gmailban - lehetetlenség (legalább is nagyon nehéz) feltörni :)
2011. dec. 2. 14:19
 6/6 anonim válasza:
a hotmail pl. külföldön mindig vacakol, nem akar beengedni, visszaigazolást kér.
2015. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!