Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem az MSN Plus-t....

Letöltöttem az MSN Plus-t. Hogyan tudnék ilyen betűkkel SZEMÉLYES ÜZENETET kiírni msn-re? --->Россия

Figyelt kérdés
Sokaknál láttam ilyen betűfajtát személyes üzeneteikben. Megtetszett, olyan jók ezek a fordított betűk, stb...stb...letöltöttem az Msn plust mert azt mondták, hogy csak ezzel lehet megcsinálni, meg majd lehet betűket színezni, stb. Nem találok semmit. Hol találhatnám meg??? már néztem a profilomba is de semmi....
2009. jan. 29. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezek cirill betűk. Mi akik annak idején kötelező jelleggel tanultunk oroszul, még el is tudjuk olvasni. (Lehet ezért nem is tetszik annyira) A szüleid ha úgy 35 körüliek, vagy idősebbek nagy valószínűséggel boldogulnak vele.
2009. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

ez a fordított betű igazábol egy szkript.a neve: crazy text. ezt külön lelehet tölteni.googléba beírod pl...

plussal végülis színes lehet a neved ugy,hogy rámész a nevedre(ott a képed mellett felül),aztán > beállítások..(a legalso) akkor ugye bead egy kisablakot,ahol ott van a nevedis (kékkel kijelölve) mellette ottvan h formázás..rámész arra,és ott kiad egy kisablakot..azonbelül egy vastag B-t,amire ha rákattintasz akkor félkövér lesz a neved.Mellette van egy dölt I (azt hiszem) ha arra kattintasz dölt lesz a neved..Utána egy aláhuzott U,ha arra katt akk alá huzza a neved,Utána egy áthuzott (azthiszem) S,ha arra katt áthuzza a neved..Alatta vannak színek ha azokra katt olyan színű lesz a neved..Azonbelül van egy T..Ha arra katt kiírja h szöveg(tehát ha arrakatt akkor a neved lesz olyanszínü amit kiválasztasz lejjebb) átmenetes szöveg(kiválasztasz 2 színt,és átmenetes lesz a neved..) háttér(1színt kiválasztasz és olyan színű lesz a neved háttere,amire a neved is ráírhatod majd..) átmenetes háttér(ittis 2 színt választasz ki,és akkor átmenetes lesz a háttered..)

ezeket ilyen c=47 meg c/ izékkal jelzi,és akiknek nem plusuk van,azoknak így jelzi ki a szín helyett,akiknek meg plusuk van azoknak színnel...

a személyesüzid pedig ugylehet színes/félkövér/dölt stb..,legegyszerűbben megnyitsz egy beszélgetést..ahol írsz afölött vannak smilék stb..na van egy ilyenkis négyzet amibe kockánként sz

2009. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

előző vagyok..véletlenülelküldtem -.-'

Szal folytatom:

kockánként színek.arra katt,és ahogy leírtam fentebb (h a neved h lehet színes) ugy eldöntöd h mitakarsz és arra katt akkor ahova írni szoktál kiadja a c= vagy b/ stb izékat..mindegyiket [ilyen zárojelbe] a 2 zárojelet bemásolod a szem.üzidbe,és közé írod amit akarsz..neked nem jeleníti meg színesen (csak a betűket),de másoknak igen..

Teháthogy pl,ha rózsaszín szem.üzit akarsz,katt a rózsaszínre..kiadja ezt: [c=38][/c]

ezt bemásolod a szem.üzidbe,és közé írod a szemüzid

pl.: [c=38]szia[/c]

remélem értetted :D

2009. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

MSN Plus meg szkript :) Hol élnek a mai fiatalok.

Azért bárki bármit mond, az szerintem az alapműveltséghez tartozik, hogy valaki FELISMERJE (el nem kell, hogy tudja olvasni, sőt megértenie sem kell) azt, hogy az adott betű milyen betűkészlet (jó az araboknál már kicsit más a helyzet, de a cirill azért mégis...).


A kiírt "Rosszija" szöveg azt jelenti, Oroszország. Ezek "nem fordított betűk, hanem "normál" betűk.

az általad fordított N betűnek látott hang az "I"-t jelöli. a fordított R betű pedig "já" ejtve. A P az R, a c az sz és így tovább....


Hogy hol találod meg? Start > Vezérlőpult > Területi és nyelvi beállítások > Billentyűzet. Itt add hozzá az orosz nyelvet, és az óra mellett a billetyűzetkiosztásnál (vagy ahol hozzáadtad, ott) válaszd ki az oroszt. Majd kezdj el gépelni...

2009. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ez szép és jo..

csakhogy tudod ezek a "mai fiatalok" már nem cirill betűként használják,hanem magyarul..

pl.: ℓαššαη мєgуєк αℓυ∂ηι, мєят áℓмσš ναgуσк.  

ami ezeknél a "mai fiataloknál" azt jelenti,hogy lassan megyek aludni, mert álmos vagyok.

xD ;)

és ő azt kérdezte,hogy szem.üzit h tud evvel kiírni,nem a billentyűzetét akarja megváltoztatni -_-" :D 

2009. jan. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek őt az orosz érdekli vagy meg akarja trudni hogy hogy lehet cirill betűket írni . Aki akkor tanulta az oroszt az zömmel rühelli a mai embernek meg felesleges. Ti tanultátok volna ha nem lett volna kötelező ? ennyi


Nah akkor válaszom :

- azt leírták a többiek hogy hogy tudod színessé dölté meg ilyenekké tenni.

***** De a betűket , minden félét Start/kellékek/rendszerezközök/karaktertábla itt találod meg ctrl + c vel kimásolod ami kell és ctrl + v vel berakod az msn be !

nem minden betűt jelenit meg az msn sajna de próbálgasd :)

2010. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

нáт ιgαzáвóℓ мég αннσz ιš ℓєкєℓℓ тöℓтєηι єgу šкяιρтєт.

šzíηєš вєтűт мєg вєℓє мéšz α ηєνє∂євє éš σтт ναη нσgу ƒσямázáš éš σтт ναη єgу ιℓуєη т-вєтűš ναℓαмι αяяα яáмéšz éš σтт ναηηαк ρé∂áυℓ н áтмєηєтєš šzöνєg ∂є нα ¢šαк єgу šzíηűт αккαяšz αккσя мєg ¢šαк яáмéšz єgуšzíηяє éš кéšz éš αкσя тυ∂šz ∂őℓт вєтűт мєgαℓáнυzσтαтт šтв.. ιя∂вє gσσgℓєвα ∂íšzєš вєтűк šкяιρтєк ναgу ναℓαмι ιℓуєšмιт éš кєяєšgéℓנ éš šzєяιηтєм тαℓáℓηι ƒσgšz мєят éη тαℓáℓтαм éš σηηαηтóℓ ¢šαк вєáℓℓíтσ∂ α ρяσgιт éš мєηηι ƒσg.ηα ρα¢šιι:'∂

2011. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!