Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnek kis sziveket irni...

Szeretnek kis sziveket irni az egyik kozossegi oldalon az uzeneteim melle. De sehogy sem megy. Valaki megmondja hogy kell? (Mac-em van. )

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
<3 facebookon így kell..legalábbis xp-n próbáld ki:)
2011. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ezt csak akkor tudod, ha nem laptopod van :)

Amúgy ha nem megy, innen nyugodtan másold ki: ♥♥♥ ☺ ☻ ♦ ♣ ♠ • ◘


Nyomd meg a sima Alt betűt (ne az Alt Gr-t, hanem ami tőle balra van) és a jobb oldali 3-ast, akkor kapod a szivecskét :) Lényeg, hogy mindig a SIMA Alt-ot, és a JOBB OLDALI betűket nyomd egyszerre ;)

2011. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy probaltok segiteni...eddig egyik sem jott be. Amugy nekem csak sima Alt-om van ketto es csak folul egy sorban szamok...hmmm, de keresgeles kozben megtalaltam az apple jelet, az is valami.
2011. jan. 21. 15:17
 4/7 anonim válasza:
Lehet hogy azért, mert külföldi billentyűd van, vagy laptop.
2011. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos mac-en nem mennek a win-en megszokott alt+szám kombinációk.

De van megoldás : a böngésző felső menüsávjában 'Edit', azon belül 'Special characters' és ott a 'Miscellaneous' fül alatt van a .

2011. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszi sikerult:) <3 csak en azt hittem nem megy mert mindig csak a kacsacsort es a harmast lattam, de megnyomtam az entert es at is valtott szivecskere...szoval koszi mindenkinek!
2011. jan. 29. 09:18
 7/7 Gorgonzola válasza:

[link]


Látom, már megoldódott a probléma, de ha kéne más emoji is, innen az összeset ki lehet másolni.

2019. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!