Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hódmezővásárhelyen lakom és...

EdiZeJ kérdése:

Hódmezővásárhelyen lakom és T-kábeles internet szolgáltatást használok, mekkora lenne a maximális sebesség amit biztosítani tudnának?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem (ugyanitt) 15 Mb-es van, ez elég gyors és stabil. Az IP TV miatt modemet is cseréltek, most egy CISCO van, ez még bírná feljebb is, de amennyire én tudom, a TV kábelen 25 Mb-nél nem nagyon tudnak többet nyújtani.
2011. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, de a modemtől is függene az internet sebessége?
2011. jan. 28. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Öööö, nem vagyok műszaki zseni. A modemtől annyiban függhet a sebesség, hogy ha a modem műszakilag nem képes nagy(obb) sebességre, akkor annyi lesz a maximum, amit enged. A Vásárhelyen kialakított IPTV egy különleges műszaki megoldás révén jött létre, amit a CISCO dolgozott ki a T-Home részére, ezért van szükség a végpontokon a CISCO modemjére és a fejállomásokon is CISCO gépek dolgoznak. Nem tudom jobban elmagyarázni, itt van róla egy rövid cikk: [link]


A kérdésedre választ adtam, tehát ezen a területen a tv-kábel rendszeren max. 25 Mbit sebesség érhető el. Optikai kábelrendszer nincs kiépítve, így az 50-80 Mbites sávszélesség nem érhető el.

2011. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!