Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erről az oldalról mennyiért...

Erről az oldalról mennyiért tudok rendelni? (németül tudók segitségét kérném)

Figyelt kérdés

[link]

már megnéztem fordítóval, de elég ködös, jól értem hogy 5.90 euró szállítási díjért kiszállítja a UPS, vagy az nem Magyarországra érvényes vagy most akkor hogy van?


2011. febr. 1. 18:07
 1/7 anonim válasza:

ez a rész vontakozik miránk:


Der Versand nach:

Bulgarien, Estland, Griechenland, Irland, Lettland, Litauen, Portugal, Rumänien, Spanien (außer Ceuta, El Hierro, Fuerteventura, Gran Canaria, La Gomera, Lanzarote, La Palma, Melila, Teneriffa) und Ungarn kostet:

Gewicht bis 6 kg 30 kg 60 kg 90 kg 120 kg

Versandkosten 17,00 € 25,00 € 50,00 € 75,00 € 100,00 €


Die Zustellung erfolgt durch UPS.


Azaz 6 kg-ig 17 EUR, 30kg-ig 25 EUR és így tovább...és a UPS hozza ki a csomagot.

2011. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ez azt jelenti hogy 6 kg alatt nem rendelhetek?
2011. febr. 1. 18:19
 3/7 A kérdező kommentje:

Jah bocs már értem szóval 6 kg-IG ergo bármi ami nem haladja meg a 6 kg-t az 17 euró.


És még lenne egy kérdésem, olyasmit véltem olvasni hogy az egészet ki lehet fizetni készpénzben a futárnak, jól értelmeztem?

2011. febr. 1. 18:22
 4/7 anonim válasza:

Igen, tehát 0-6 kg-IG 17 euroba kerül a postaköltség.


A fizetésre ez vonatkozik:


Der Warenversand erfolgt innerhalb von 1-4 Werktagen nach Zahlungseingang.

Azaz a fizetés beérkezése után 1-4 munkanapon belül kapod meg a csomagot.

Ne haragudj, nem másztam bele a rendelésbe, de gondolom, amikor kitöltöd a megrendelőlapot, a végösszeghez hozzá fogja adni a postaköltséget, ha előre ki kell fizetned azt is. Tulajdonképpen teljesen mindegy, hogy mikor fizeted, ha ugyanannyiba kerül. De valószínűleg azt is előre fogják kérni az áru ellenértékével együtt, mert 1.) a súly alapján ismert a konkrét összeg, 2.) a mi régiónknak nincs túl jó híre, aligha kockáztatják, hogy ők fizessék a postaktsg-et, ha csak hülyítenéd őket.

2011. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából nekem nem az számít hogy mikor hanem hogy hogyan lehet fizetni.


"Überweisung


Hierbei handelt es sich um eine normale Überweisung, die Sie selbst direkt bei Ihrer Bank oder im Online-Banking-Bereich auslösen. Hierfür erhalten sie nach Abschluss der Kaufabwicklung von uns eine E-Mail mit unseren Bankdaten. In dieser Mail wird Ihnen auch der Verwendungszweck angezeigt. Diese Daten können sie jedoch auch der Auftragsübersicht in "Mein Konto" einsehen. Der Versand ihrer Waren erfolgt nach Zahlungseingang auf unserem Konto.


Kontonummer 851 000 01 Horst Loeper GmbH - sweets-online


BLZ 251 933 31 Volksbank eG, 30982 Pattensen


Internationale Bankdaten: IBAN: DE 38 2519 3331 0085 1000 01 oder Swift-BIC: GENODEF1PAT 851 000 01"


-Ez a forditó szerint az átutalásos rész, valóban így van hogy csak megveszem online bemegyek a bankba átutalom a pénzt és küldik?

2011. febr. 1. 21:58
 6/7 anonim válasza:
Igen. Megrendeled, kapsz egy e-mailt a szükséges adatokkal, azzal bemész a bankba és átutaltatod a pénzt (vagy online utalsz, ha olyan a bankszámla csomagod, te dolgod). Jó étvágyat!
2011. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet, már csak egyetlen cseppet sem mellékes kérdésem lenne, még pedig hogy itt simán vásárolhat magánember, mert elég nagykereskedés szaga van?

Illetve olyat olvastam hogy a vámot is a vevő fizeti ugye és az benne van a szállítási költségbe, egyáltalán van vám most hogy Unió van?

2011. febr. 2. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!