Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hol tudnám ezt a...

Szerintetek hol tudnám ezt a gyerekbutort (kép lent) eladni és mennyiért? Köszi a segitséget

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 13:26
 1/6 A kérdező kommentje:
kép: [link]
2010. ápr. 8. 13:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vatera, teszvesz, zsibvásár, ilyen aukciós oldalakon leghamarabb, vagy akár az expresszen is. Szerintem olyan 30-40 ezer között, persze ez állapotfüggő. Mi is ilyet vettünk 38 ezerért szinte új állapotban.
2010. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen állapotban van, mintha új lenne akkor kb. 120-140ezer forint körüli árat kérhetsz érte. Persze csak akkor, ha fából van. Ha bútorlap, akkor max. 60ezret adnék érte én személy szerint kizárólag kifogástalan állapotban. Ha látszik rajta, hogy használt, esetleg karcos, akkor még ennyit sem.


Hirdetheted újságban, hirdetési portálokon, vaterán, teszveszen. De ne egy katalógusból kimásolt képpel, hanem a szekrénysor fotójával hirdesd amit el akarsz adni.

2010. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok, időközben találtam hasonlót. Mivel újonnan 70-80ezer körül árulnak hasonlót, így használtan 40-nél többet semmiképpen nem adnék érte.
2010. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen uj állapotban van, se karcolás, sem egyáb hiba nincs rajta. Én is iylen 40-50ezer körüli áron gondolkodtam. köszi a válaszokat
2010. ápr. 8. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van 70 körül vettük, szerintem 40-ért simán el lehet adni.
2010. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!