Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az egyik gépen gyors, a...

Az egyik gépen gyors, a másikon lassú a net! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval van 2 gépem, de az eggyiken lassabb a net, mint a másikon! Az egyiken 300 kb/s-el tölt, a másikon 20 kb/s-mal! ( Mobilnet ) Tudnátok nekem segíteni?
2011. febr. 6. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
a gépek elhelyezkedése más
2011. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Próbáld meg a CCleaner - t.

Ez egy ingyenes tisztító program, de mások véleménye szerint is szuper jó, magyar nyelvű.

[link]

2011. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már próbáltam, de nem lett gyorsabb. Azért köszi!


Ha újra rakom a gépet, akkor szerintetek megoldódik ez a probléma?

2011. febr. 13. 22:00
 4/9 Argloss ***** válasza:
Ha az egyik géped gyengébb, akkor azon a net is lassabb lesz.
2011. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Whatta? Miért függ össze a sávszélesség a géppel? Kérlek, világosíts fel, úgy tudtam, egymástól független a kettő.


Amúgy, a lefedettség beleszólhat rendesen. Nálunk a konyhában lényegében nincs térerő mobiltelefonokon, míg a tetőtéri szobámban majd szét durran a telefon :). Próbáld ki, hogy ugyan oda költözteted a másik gépet is, ahol az a gép van, amelyiken gyors a net.

Nem tudom, routerrel lehetséges-e egyátalán megosztani a mobil netet, ha igen, és megosztottad, akkor ne csodálkozz :). Persze ez egy rohadtul bizonytalan pont, csak találgatás :P

2011. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Argloss ***** válasza:
Próbáltál már te mobilnetet dugni egy P2-es gépbe? Kb meghal tőle az egész. Nyilván nincs elég erőforrása egy bénább gépnek kihasználni a sávszélességet. Legalábbis én így tapasztaltam eddig...
2011. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megav, a szaabb gép szerintem nem ismeri az usb2.0-t azért lasabb
2011. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké! Ha leteszem a monitort a padlóra és belerugok 1-et 2-őt, akkor jobb lesz szerintetek?
2011. febr. 15. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi képpen se, mert a monitoprnak aztán tényleg semmi köze a net sebességéhez
2011. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!