Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a Firefox nem engedi új lap megnyitását, csak új ablakét?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem tudok új lapot megnyitni, viszont ha egy linkre kattintok, akkor azt új lapon tölti be, nem pedig új ablakban...
2011. febr. 12. 16:53
 1/3 anonim válasza:
Nekem pont ugyanez a problémám! A linkeket új lapra teszi, de én nem tudok sehogyan sem új lapot megnyitni. Sem a + jelre kattintva, sem a fájlból, sem a billentyűparancsokkal. Kérlek, ha valaki tud segíteni, ne késlekedjen megtenni!
2011. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az egyetlen megoldást én a Firefox újratelepítésével találtam meg. Először egy Uninstall-t kell elindítani, a varázsló mindent elintéz, arra kell figyelni, hogy minden beállítást törölj. (figyelmeztet majd, hogyha újra szeretnéd telepíteni a firefoxot, akkor nem ajánlott kipipálni, de ki kell, különben újratelepítve sem ad új lapot) Ezek után letöltöd a netről a telepítőprogramot és elindítod. Ennyi. Nálam bevált. Ha esetleg a könyvjelzőid miatt aggódnál, meg lehet őket tartani, a Könyvjelzők menüpontban válaszd a könyvjelzők kezelése fület. Találsz majd egy olyat, hogy "importálás és mentés", ott pedig a mentést kell választani. Ezt az újratelepített Firefox-ba be lehet majd imortálni. remélem, segítettem!
2011. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget,közben sikerült már megoldanom:)

Az Ask toolbar-t kellett letörölni,amiatt volt...:)

2011. márc. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!