Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire érdemes Facebookra...

Mennyire érdemes Facebookra regisztrálni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 00:31
 1/6 anonim válasza:
hát olyannyira mint amennyire érdemes volt iwiw-re meg myvip-re. szépen el fog avulni ez is. Pontosan olyan fos mint amilyennek képzeltem mielőtt regisztráltam én magam is. De az is csak azért történt mert bizonyos ismerőseim internetes eléréséhez muszáj volt felregisztrálnom, mivel rengetegen közülük szinte csak azt használják, az msn-t is alig.
2011. febr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár hónap, és a Facebook se fog létezni az emberek körébe.Ez is olyan mint a myVIP vagy az iWiW: eleinte nagyon népszerű, pár hónapig le se tudnak róla szállni, majd egyszer csak már szinte senki se lesz ott.
2011. febr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A Facebook még évek múltán is felkapott lesz és működni fog. Az említett oldalak egyike sem éri el ezt a szintet, és ezt a népszerűsége is alátámasztja!

Rengeteg mindent meg lehet találni rajta, zenekarokat,klubbokat,találkozókat!

Szeritnem érdemes regisztrálni, pár év mulva, ugyis fog mindenki, mert rá viszi a kényszer (lásd az itt hozzászólót). Aki nem akar lemaradni semmi olyan dologról ami érdekli, az itt utánna nézhet, ráadásul a világon bárhol mondod, hogy "Facebook", MINDENKI ismeri!


(Én nem hasonlítanám a MyVIP, vagy IWIW oldalakhoz, soha egyik sem volt ilyen színvonalú. Pl. Az RTL Klub a műsorában leadta, hogy mennyi mindenre használhatják, a MyVIP-et soha nem láttam).

2011. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Működni fog az biztos... Szerintem teljesen felesleges a regisztráció, sőt cikinek is tartom... Olyan mint divatból melegnek öltözni. Én örömmel, büszkén jelentem ki akárkinek is: Nem vagyok fent, annál nagyobbak a határaim. Aki csak ott talál meg dolgokat azt sajnálni tudom... Internet nem a Facebookkból áll. Meg kell tanulni használni azt, mármint az internetet. Ismerősökkel meg lehet tartani a kapcsolatot e-mail-en is. Persze nem ítélem el az embereket akik regisztrálva vannak, csak azokat akik istenítik és azt hiszik az olyan nagy cucc.
2011. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ma 22:23 pont ahogy mondod,én is multhéten regeltem pont ez miatt amit írsz,tőlem is fényévekre állt és még áll is,de muszály megszoknom, multkor is megyek egy oldalra mondom mi van mér nem tudok belépni,bemegyek más reggel azt mit kaptam? "hülye vagy facebookon rég kint a hirdetmény" jolvan aztán ki a @om használja a fészbukot
2011. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tamasoft ***** válasza:
100%

A Facebook teljesen máshogy működik, mint a többi közösségi oldal, de ez is csak egy közösségi oldal. Van aki kocsmába szeret járni, van aki bálba, valaki használja ezeket, és van, aki nem. Aki használja, az nem csalódik benne, a többi közösségi site tulajdonképpen elszürkül mellette, annyira támogatja és igényli az interaktív felhasználást. Haladó net-használónak kell lenni hozzá. Első látásra olyan, mint bármelyik közösségi oldal, de korántsem olyan statikus, analóg, mint pl. az iwiw.


(Pár funkció: Ha egy képen rajta vagy, amit nem te töltöttél fel, nálad is megjelenhet, mint a képed. Vagy ha tetszik egy cikk, vagy hír bárhol a világban, közzé teheted anélkül, hogy másokat konkrétan traktálnál vele, de ismerőseid mégis könnyedén hozzáférhetnek, ha érdekli őket. Használat közben láthatod, hogy ismerőseid közül ki on-line, és ennek függvényében veheted fel velük a kapcsolatot, vagy éppen léphetsz ki. Figyelemmel kísérheted az ismerőseid nevezetes dátumait, chatelhetsz, privát üzenetet küldhetsz, vagy használhatod az üzenő falat, amit minden ismerős olvashat. Világhírűek a beépített játékok, és full nemzetközi, azaz ugyanazt az adatbázist látja mindenki, éppen csak a saját nyelvén, (ill. amit választ). Stb, stb.)


Személy szerint, ha újra kezdhetném viszont, lehet, hogy egy közösségi oldalra sem regisztrálnék, így a Facebookra sem.

2011. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!