Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet így regisztrálni a...

Lehet így regisztrálni a facebookra?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok hogy megint egy facebookos kérdéssel zavarlak titeket, annyit szeretnék megtudni, lehet-e úgy regisztrálni a facebookra hogy senki ne tudjon megtalálni? Tehát teljesen rejtetten vagyok az oldalon és nem tudnak rámkeresni, csak én másokat.
2011. szept. 22. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz "láthatatlan", és a keresőben sem jelensz meg.

De igy nem sok értelme van a facebook használatának,(habár szerintem egyébként sincs sok értelme).

2011. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és hogyan lehetek teljesen láthatatlan? Nekem fontos lenne ezt tudni, megköszönném ha elmondanád :)
2011. szept. 22. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

a profil beállitásnál volt olyan, hogy ne tudjanak rámkereseni. de attol még az ismik láttak, csak ismeretlenek nem. de sajna hiába magyar nyelvre van állitva, igy is fele angol nekem, és igy nem tudom megmondani hol volt.


amugy regizz ismeretlen névvel, aztan kész.

2011. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adatvédelem résznél láthatóság csak én
2021. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!