Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek hogy anyu ne...

Mit tegyek hogy anyu ne tudjon facebookra regisztrálni?

Figyelt kérdés
Már regisztrált, de letöröltem, de nem szeretném ha fellépne újból.zavar, hogy myvipen sem, iwiwen sem,és már facebookon sincs nyugtom tőle..normális válaszokat kérlek
2011. márc. 19. 17:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

lol? :D

nem jelölöd vissza ismerősnek. Ennyi

2011. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha annyira akar úgy is fog :) nem nagyon tudod leállítani.

csinálj magadnak egy másik adatlapot nickname-el vagy nemtudom...

2011. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
az eddig oké, de zavar. vagy olyan program nincs amivel lelehet oldalakat jelszoval védetni?:D
2011. márc. 19. 17:29
 4/29 Tinker Bell ***** válasza:
97%
Miért baj az, hogy anyukád regisztrál? Ha zavar, hogy meglátja a megosztott dolgaidat vagy állapotodat, kiírásaidat, akkor ne írj ki olyat amit szégyellsz előtte. Nem igazán értem a problémádat. Illetve értem, csak értelmet nem látok benne...
2011. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

SEMMIT!!!!

Ne tegyél ki olyasmit amúgy se facebookra és a többi közösségi oldalra, ami nem oda való. Ha ilyen képed, szöveged nincs, akkor meg hadd regeljen, kit érdekel?


Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy ezek az oldalak a 18 éven felüliek számára lettek megalkotva. ;) Gondolom anyád már nagykorú.

2011. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
ajj:/
2011. márc. 19. 17:32
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Nekem anyu fenn van, én regeztem, és ismerősöm. Aki titkolni akar anyja elől valamit, az már rég bűzít...
2011. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
87%
Az előzőekkel is egyetértek, de ha nagyon muszáj, akkor tedd tiltólistára. Profilodnál az adatvédelmi beállításoknál add hozzá a tiltólistához. Így nem fogja látni az adatlapod, nem adja ki a találati listában sem a neved neki ha rád keres.
2011. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

1: semmit nem tudsz tenni, max nem fogadod el ismerősnek. Ennyi.

2: hh letörölted? Nem lehet fb-ről törölni, csak befagyasztani a regisztrációt, amit a legközelebbi belépéssel fel tud oldani.

3: miért nem akarod anyudat fb-n látni? Ezt még mindig nem indokoltad meg.

2011. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Mit akarsz annyira titkolni elötte?
2011. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!