Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor seedel a torrent?

Mikor seedel a torrent?

Figyelt kérdés
ha a nyíl felfelé van és zöld vagy kék .vagy én nem értemmert seedelek elvileg de mégsem nő az arányom .
2011. febr. 21. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor felfelé töltesz. Kék nyíl nálam. Azt is nézd mennyit töltöttél le és fel, aránynál az sem mindegy. biztos, hogy rendesen töltesz fel?
2011. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendesen .nem szoktam kilépni meg letörölni .szal nem értem :/
2011. febr. 22. 00:32
 3/7 A kérdező kommentje:
és olyat is ír ,hogy seedhez sorba .na az ugy jó ?
2011. febr. 22. 00:35
 4/7 anonim ***** válasza:

A sorban állás nem jó, le van korlátozva a maximum szám, így nem töltesz fel egyáltalán.

Beállítások/várósor fülön az értéket növeld, így nem fog sorban állni a többi torrent ha elérik az előző kisebb limitet, mert addig nem is töltenek fel.

Seedelés pedig akkor történik ha felfelé mutató kék (kitöltött) nyíl látszik (az üres kék a várósor). Ekkor valóban seedelsz de ez nem azonos azzal hogy te adatot is töltesz fel valakinek. Ha majd kapcsolódik rád valaki seedelés közben, akkor kezd el adatot is tölteni, és arányt is növelni (a DHT pedig legyen kikapcsolva). Ha épp rád nem csatlakozik senki, akkor se állíts le a torrentet a seedből, előbb-utóbb valakinek majd tudsz tölteni, de lehet ezek napok-hetek is eltelhetnek. Arány szempontjából mégis fontos hogy az adott oldalon legalább 0.2 vagy 0.3-at elérj, nehogy kitiltsanak.

2011. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi.itt 0,5-tkell.
2011. febr. 22. 12:30
 6/7 A kérdező kommentje:
de nekem valami nem működhet :/ lejön egy film és az összes nyil felfelé zöld .akármit állítok :/
2011. febr. 22. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet neked régebbi verziót van, az újabban kék a felfelé nyíl. A lényeg hogy ne legyen sehol piros, mert az hibát jelent. Szóval ha zöld, akkor seedelsz, és így tudnak rád is kapcsolódni. Hogy ki, és mikor fog, mennyi ideig, azt nem tudod befolyásolni, a futó kliensek döntik el kire kapcsolódjanak.
2011. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!