Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elég messze vagyok az ADSL...

Elég messze vagyok az ADSL központtól. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Mobil netem van, és gondolkodtam ADSL net indításán (csak telefonvonal van az utcában!), de elég messze vagyok a központtól. T-Home-nál az 1Mbit-nél nagyobbat nem indítják el, csak az 1Mbit-eset, azt monták a távolság miatt. Az érdekelne, hogy érdemes-e elindítattni ezt a netet, szóval mire számíthatok, pl. mennyire lesz stabil, és 1mbit-ből mennyi lesz a sebességem, és a ping-em. Volt itt 1Mbit-es net 3 éve, csak azt szinte nem is használtam, de működött, így nincs tapasztalatom a stabilitásáról, sebességéről. Erre lennék kíváncsi. Köszönöm.
2011. febr. 27. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim alapján folyamatosan szakadozni fog, a pinged rohadt sok lesz, és alig fogják tudni szolgáltatni a garantált sávszélességet (azt is csak azért igyekeznek annyira teljesíteni, hogy ne mondhasd fel a többéves hűségnyilatkozatot). De ezek csak az én tapasztalataim (pontosabban egy barátomé), nem biztos hogy mindenhol így van.
2011. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!