Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Borzalmasan lelassult a...

Borzalmasan lelassult a böngészőm, már rengeteg mindent kipróbáltam, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra lassult be, teljesen használhatatlan lett. 4 Mb-es t-home netünk van, routerról kapja 2 gép, és a másik gépen minden tökéletesen megy, csak nálam lassú. A gép(P4, XP Sp3, CPU 2.53 Ghz, Ram 512(pedig esküdni mernék rá hogy pár évvel ezelőtt 1gb-t tetettem bele)). 1 éve cseréltek benne alaplapot. Minden gyors a gépen, kivéve a böngésző(IE8-at, Mozillát és Chromeot is próbáltam. Ccleanerrel töröltem már mindent mai nem kell, 5 fajta virusitrót lefutattam(avg, avast, f-secure, nod32, spybot)utóbbi volt a legjobb talált néhány trójai filet, azokta kijavitotta/törölte, és még mindig semmi sem lett jobb. A CPU nagyon ingadozó, 4%-100ig szinte minden játszik, átlagban 30-at tudnék mondnai, a legjobban az iexlorer.exe terheli 74 332 K-t vesz el. Ötletek a windows újratelepitésén kivül? Van bőven tárhely a c-meghajtón.
2011. márc. 2. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és újrainditás után, 4-5 percig jól működik az Explorer, szinte úgy mint régen, aztán egyre rosszabb lesz és a végére teljesen használhatatlan :(
2011. márc. 2. 16:54
 2/5 zsola10 válasza:
A böngésző bővítményei is okozhatnak teljesítményproblémákat. Próbáld meg elindítani az Internet Explorert a bővítményeket letiltó üzemmódban.
2011. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsola10 válasza:
persze explorer kell hozzá.
2011. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Üdv, sajnos nem segített a problémán :S
2011. márc. 2. 22:34
 5/5 zsola10 válasza:
Ezt az oldalt tudom ajánlani!!: [link]
2011. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!