Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok bejelentkezni?

Miért nem tudok bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Van 1 pár oldal - pl. ez is /gyakorikerdesek.hu/, honfoglalo.hu stb.- ahová nem tudok bejelentkezni.Ez annyit jelent hogy beírom a felhasználónevem, a jelszavam és nem jelentkezik be, ugyanúgy kiadja a bejelentkezési oldalt. 1 hete próbálkozok ide bejelentkezni de nem ment, úgyhogy most átjöttem egy másik géphez.Természetesen nem az adatokkal van baj, tuti h mindent jól írtam, ráadásul nem jelzett semmi olyasmit h hibás felhasználónév stb.


Ezenkívül összement a facebookom, próbáltam visszaállítani ctrl-lal meg mindenhogy, de ha elkattintok vhova akkor ugyanúgy kicsi lesz.....ez se tudom miért van.


Nem tudom h van-e összefüggés a két probléma között, de örülnék ha tudnátok javasolni rá vmit!:)

Előre köszi !!


2011. márc. 7. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
több böngészővel is próbáltad?
2011. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most feljöttem google chrome-ra és sikerült bejelentkeznem:))

A facebook is megmaradt olyan méreten, amilyenre most beállítottam.:)

Köszi a segítséget, nem gondoltam volna, hogy ennyire egyszerűen meg lehet oldani :DD

2011. márc. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!