Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jelenleg a magyarországi...

Jelenleg a magyarországi szolgáltatóknál van olyan internet szolgáltatás, ami korlátlan adatforgalmas, és laptopra, úgy, hogy én a laptopot viszem ide-oda, és használnám a netet?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyiknél, és milyen néven, mik a feltételek, és mennyibe kerül?

nézegettem, de nem találtam ilyent, és kéne sulihoz is, illetve nem kizárt, hogy munkához is használnám, és nem helyhez kötötten


2009. febr. 19. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a házban használod, akkor WI-FI.
2009. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helló!

Én nem nagyon figyelem ezeket a szolgáltatásokat, de azt hiszem a Pannonnál van ilyen fajta. Azt, h laptopot kapsz-e hozzá, sajnos nem tom, de általában szoktak hozzá adni.

De:

[link]


[link]


[link]


Nézd meg őket, de a legjobb, ha személyesen elmész az üzletekbe, ott többet tudnak ajánlani.

2009. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. hsz-nek: Ezaz, hogy én nem csak otthon használnám, hanem gyakorlatilag cipelném magammal a városon keresztül, és máshol is kellhet. Otthonra jobban szeretem az asztali PC-t.
2009. febr. 19. 19:39
 4/4 A kérdező kommentje:
16:49 köszi a linkeket, át is böngésztem, és ahogy néztem, a Vodánál van olyan, amelyik korlátlan adatforgalmat biztosít, úgyhogy szerintem engem az fog is érdekelni.
2009. febr. 19. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!