Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » LAN Internet-szolgáltatás :...

LAN Internet-szolgáltatás : sebesség : 30/20 mb/s és ez csak 3500 ft -ért. Mi ebben a becsapás, ez rendes internet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is lan- om van és 54mb/s al jön, amikor 48mb/s alá megy akkor használhatatlan. de nem értek hozzá szoval ne ezalapján itéld meg. én csak az én szemszögemböl mondtam
2008. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Tudtommal rendes Internet. Ha arról van szó, amit a Digikábel, régi nevén HDSNet nyújt. Ismerek olyat, aki használja és meg van vele elégedve, mindig engem cukkol. Nálunk is itt van a közelben de már vagy 6 hónapja ígérik, hogy mindjárt jön...

Dinamikus IP kiosztás, de rendes külső IP-t adnak. PPPoE-vel (Point-To-Point Over Ethernet - olyan mint az ADSL-ek általában) lehet csatlakozni hozzá. Simán kábelen jön be, nincs kábelmodem.

2008. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem Digim van, havi 3500. Nagyon jó. Még nem hagyott cserben.

Becsapás? Verseny van. Egyre több a szolgáltató.

2008. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más eljáráson keresztül megy az adat... Optikai kábelen keresztül fut, ez nagyobb sávszélességet tesz elérhetővé, és érdekes megnézni, hogy csak a sűrűn lakott területekre vezetik be, pl csládi házaknál nem láthatsz ilyet, egyszerűen azért, mert drága a kiépítése, és egyszerűbb elvinni az optikát egy 200 emberes társasházba, és ott szétosztani 200 embernek, mint ugyanolyan távolságra 1 embernek. Egyébként ne hidjétek, hogy olcsó:S BIX-ben 10Gigabit sávszélesség 300-600.000 forintig terjed, ebből 333db 30 mb-es user jön ki. ha a 600.000-et osztod el ennyivel akkor is 1800 forintból jön ki egy user... de digiék szerintem minimum 600 ha nem 1000 emberrel számolnak, mivel egyszerre úgysem lesz senki online, és senki nem fogja folyamatosan kihasználni a teljes sávszélességét, maximum nem kapsz 30 megabitet csak 20-at
2008. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

az jó nekem azt irja ki 100 Mbps de hogy ez mit takar nem tom de ez t-home-os és elég jó

teszteltem sebességmérővel 2182 kb/s a letöltés aszem

és a feltöltés 156

2009. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jah de az enyém nem lanos
2009. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!