Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on az Érdeklődés/Inte...

Facebook-on az Érdeklődés/Interested in ugye nem szexuális jellegű érdeklődésre kérdez rá?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat a dolog, csak mindig elfelejtem kiírni a kérdést. Googleban rákerestem, de nem találtam semmi információt.


Nekem mindig a Férfiak és Nők /Men and Women volt bejelölve, de azt hiszem azért mert régen volt utána olyan opció is, hogy be lehetett jelölni a Barátságot (Barátság, Randi, Tartós kapcsolat, Szabadidőpartner stb.), hogy mi érdekel.


Szerintetek?


Nem tudom, nekem kicsit furcsa, hogy facebookon rákérdeznének a szexuális érdeklődésre. Ok, hogy társkereső és hasonló oldalakon az is az adatlapod része, de itt?!


Ti hogy vélekedtek erről, illetve lehet erről valahol olvasni hivatalos leírást?


Továbbá érdekelne, hogy más is keveredett-e már emiatt kellemetlen helyzetbe, ugyanis a múltkor jó hangosan rákérdeztek a(z unatkozó, facebookot leső) kollégák, hogy biszexuális vagyok-e! Mivel nem válaszoltam konkrétan csak kifejtettem, hogy az szerintem nem ilyen jellegű azóta boldog-boldogtalan bepróbálkozik nálam!


2011. márc. 22. 04:14
 1/2 anonim válasza:
0%
Hát ha hetero lennél akkor ez nemkéne hogy zavarjon, mert egyszerüen bejelölöd hogy férfit vagy nöt keresel -.-
2011. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De, ez a része a szexuális jellegű. xD

A másik kérdés meg azért van, hogy a szerencsétlen érdeklődési körödbe tartozók tudhassák, hogy próbálkozzanak-e, vagy sem. :D

2011. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!