Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy Ip címet szeretnék lenyomo...

Egy Ip címet szeretnék lenyomozni hogy kié, azt már tudom hogy t-mobil a szolgáltató és azt is hogy a keleti pályaudvarnál léptek be. Hogy lehet kideríteni a tolajdonost?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 09:08
 1/10 anonim válasza:
Általában az IP-címet az internet szolgáltatótól kapod, és ez általában dinamikus, tehát időnként megváltozhat. A szolgáltatónál ez gondolom tárolva van, de ehhez rendőrségi végzés kell hogy legálisan hozzáférj.
2011. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. márc. 30. 09:58
 3/10 SzabóTamás ***** válasza:
Mire az neked?
2011. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SzabóTamás ***** válasza:
Talán a te pistike torrent oldaladat is feltörtem??
2011. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nincs Torrent oldalam egyáltalán
2011. márc. 30. 22:06
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Sikerült megtudni az IP tulajdonosát? Ha igen, hogyan?

Én is hasonló cipőben járok.

2011. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Beírtam goggleban hogy ip cím ellenörző kidobott valamit és otrt volt valami térképes rész ahol előhozta hogy pontosan hol található az illető. és igen sikerült kideríteni ki volt az :)
2011. máj. 23. 09:40
 8/10 anonim válasza:

Nem tudod megmondani esetleg ennek az oldalnak a címét? És milyen adatokat sikerült megtudni ezzel? Nekem csak várost és szolgáltatót írt ki, azzal sokra nem megyek...

Köszi!

2011. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A program nevét sajnos nem, nekem pontos helyet kirajzolt térképen hogy hol használták azt az ip címet ahonnan beléptek
2011. máj. 23. 11:46
 10/10 anonim válasza:

Akkor mázlid volt, nekem csak várost dob ki...nem tudom mitől függ:(

Azért, ha megtalálnád a progit, szívesen várom.

Köszi a segítséget:)

2011. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!