Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért olyan lassú a torrent...

Miért olyan lassú a torrent fel és letöltési sebességem, ha mindenhol zöld pipa?

Figyelt kérdés

Az internet előfizetésnél nekem garantálták az 5MB/s-os letöltési és a közel 1 MB/s-os feltöltési sebbességet, a routerem is jól van beállítva és a torrent beállítás kalauzban is minden OK, két nagy zöld pipa és azt írja a teszt, hogy feltöltési sebességem: 681 kb/s letöltési: 4,66 MB/s,

azonban mindezek ellenére a feltöltés 70kb/s a letöltés max. 600 kb/S!!!!!! Miért nem képes nagyobb sebességre??

Egyszerüen nem értem!

Ha a teszt is 10szer magasabb értékeket mér és mindenhol zöld pipa a hálózati kapcsolat is OK és csak én használom a netet és az előfizetésem is a magasabb értékekre szól, miért ilyen kicsi???

Több torrent oldalon is fenn vagyok és mindenhol ezek a kis sebességek, főleg a feltöltésem lassú.

Tud vki segíteni?

Hol lehet a probléma?


2011. ápr. 1. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy előfizetsz egy letöltőre, és azt szedd le. A torrent sebessége több tényező függvénye, nem mindegy hány seeder van és hány leecher.
2011. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem 5Mb/s-os neted van, és 681KB/s a letöltésed, mert akkor teljesen jó.
2011. ápr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok nállam is hasonló probléma jelentkezett.Ugyan ezek a "tünetek" kb 600-700 kb/s os letöltés.Nekem is minden jól van beállítva,torrent kalauznál 2 zöld pipa.Most t-mobilos netem van ezzel a nettel jelentkezik csak a probléma,ezelőtt kábeles diginetem volt szintén 5MB os és azzal lazán elérte a 1.5-2 MB/s-os letöltést torrenten, ha nem is sokan seedelték.Tehát röviden nekem is az lenne a kérdésem ha t mibil-5 Mb os nettel miért lassab mint 5MB os diginettel.(a t mobilos hoz van modem,a digis csak kábeles volt de elvileg ugyan az).Előre is köszönöm a segítségeteket!
2011. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!