Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Informatika órán a tanár...

Informatika órán a tanár letiltja a netet, hogy órán ne gépezzünk, és mondtam neki, hogy kapcsolja vissza, és azt mondta, hogy egy kis ügyességgel meglehetne oldani. De hogyan? :D

Figyelt kérdés

Nem egyesével tiltotta le a netet, hanem az ő gépéről. :DD

Hogy lehetne megcsinálni, hogy még is tudjak netezni? :D

Nagyot nézne ha visszacsinálnám... :DD

Előre is köszi. :DD


2011. ápr. 8. 14:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nemed?
2011. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
Ugyan ez van nálunk is, vagy odaülsz a gépéhez, vagy kitalálod a jelszót, máshogy nemmegy.
2011. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Egy live CD-vel megoldható lehetne. Ez csak tipp.
2011. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

1. Fiú vagyok, bár nem tudom ez mért fontos...

2. Nem kell odaülnöm a gépéhez, és jelszó sem kell, mert azt mondta, ha ügyes vagyok, meglehet oldani. ( És a jelszót semmilyen ügyességgel nem találnám ki...)

3. A Live CD ha jól tudom Linuxhoz van, de a gépeken XP van. És nem hiszem hogy így értette. Csak annyi hogy valami beállítás. Kérdeztem hogy a Vezérlőpultban kell? Azt mondta nem. Meg nem is Proxyval tiltotta le. Azért köszi.

2011. ápr. 9. 12:50
 5/33 anonim ***** válasza:
A Live CD-t be kell tenni, és arról bootoltatni a gépet. De ha nem ismered a Linuxot, akkor...
2011. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Mért kéne ismernem a Linuxot, ha XP van a gépen?????

Amúgy meg úgy gondoltam, hogy letiltja, én meg valahogy visszacsinálom, rebootolás nélkül, valami beállítással...

2011. ápr. 11. 21:18
 7/33 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szoftvert használnak, milyen a rendszer konfigurációja, mi az eredő házirended, stb.


Pl. Lanschool (és variánsai) ha a beépített korlátozott jogkörrel futnak, legalább 3-4 féleképpen kijátszható újraindítás nélkül is. Ha adminnal indulnak, akkor kevesebb a lehetőség, de nem vagy elveszve.


Amúgy meg ne egyébbel foglalkozz infón, ha nem tudod, hogy miért van előnyöd abból, hogy több oprendszert is tudsz használni, hanem inkább figyelj oda az órán.


Egyébként: jöjj rá, hogy működik a szoftver. Ha rájössz, megtalálod a megoldást. Sokkal nagyobb sikerélményed lesz, mintha én ide leírnám neked.

2011. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Minden évben 5-ös voltam infóból, figyelek órán, és mikor az órai munkám kész akkor csak ülök, mert a többiek még a felénél sem tartanak, és azt mondta a tanár, hogy ha megbírom csinálni a netet, akkor használhatom. Azt mondta ha ügyes vagyok megbírom csinálni. Kérdeztem tőle, hogy úgy lehet-e hogy Live CD-t berakom, és arról bootolok, de azt mondta úgy nem. Ne gondoljatok szerintem nagyon bonyolult megoldásra. Lebecsül minket a tanár, szerintem nem szarakodik azzal, hogy mi nehogy visszabírjuk csinálni. Szóval valami egyszerűbb megoldás. Nem akarok magamtól rájönni, akkor nem írtam volna ki a kérdésem......

Szóval ha nem a kérdésemre (próbáltok meg) válaszolni, akkor inkább ne írjatok. Azért köszi, és jó lenne ha segítenétek.

2011. ápr. 12. 21:57
 9/33 anonim ***** válasza:
TANULJ ÉS TAPASZTALÓDJ!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

ficerke ? a tanár nem becsül le benetek és téged főleg nem

én tudom a megoldást egyszerü mint a pofon!!


segitek

:))

[link]

2011. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!