Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Salgótarján-Budapest-Székesfeh...

Salgótarján-Budapest-Székesfehérvár útvonalon, közúton van wifi? Tehát ha Budapesten átutazok autóval, azalatt van wifi?

Figyelt kérdés
köszi!
2011. ápr. 8. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet,de nem valószínű...1-1 nyitott hálózat és 1-1 hot spot maximum...
2011. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem tudom, de biztos van, hisz főváros. De ez nem úgy működik, hogy rá kell csatlakozni egy "jeladóra" ( bocs, nem tudom, hogy hívják ), de ha eltávolodsz tőle, akkor megszűnik a wifi-s kapcsolat és megint rá kell csatlakozni egyre? Mert nekem is wifi-s a telóm és csak a rountertől max. 100m-re fogja a jelet ( mondjuk... ott is már csak épphogy ), ha nem így van akkor javítsatok ki.

De pesten biztos 10méterenként lenne ilyen " jeladó" :D .

2011. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, most lett wifis telefonom épp ezért kérdezem :D holnap utazok ezen az útvonalon és jó lenne közbe néha néha megnézni neten pár dolgot :D
2011. ápr. 8. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog menni. A routereknek ehhez túl kicsi a hatósugaruk. Mire csatlakozol az egyikhet (ha egyáltalán van) és megnéznél valamit, már el is hagytad, és keresned kéne másikat. De ha a fővárosban a dugóban araszolgatsz, akkor működhet :D
2011. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
néhány buszon van wifi.
2011. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
autóval utazok :D nem busszal:/:D
2011. ápr. 9. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
busszal 1*rűbb volna mert azon van wifi...:)
2011. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!