Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van már ingyenes wifi valamely...

Van már ingyenes wifi valamelyik Budapest-Székesfehérvár-Szombathely vasútvonalon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ááá, még fizetős se. Ha jól tudom, Magyarországon a Gyesev vonalain van, e a MÁVén sehol. Már egy éve írtam nekik néhány javaslatommal együtt ezt is, de válaszra se méltattak. Bezzeg a Volán járatokon, ahol az öledbe is alig tudod venni a laptopot, ott van Vodás wifi. A MÁV-nál el vannak foglalva a sztrájkszervezéssel, a szolgáltatás színvonala nem számít. Nagyon szeretek vonatozni, és nem vagyok egy gyárilag pesszimista, de kritikán aluli ma Magyarországon a vasúti közlekedés ICstől, honlapostól, a mellékvonalakról, fűtésről, tisztaságról nem is beszélve.
2011. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ne ájulj el a volán wifijétől. Városban ahol van 3G lefedettség, ott 3 (HÁROM) telefonról tudtunk netezni róla. Falvakban, városok között 1 (egy!) telefonon is percekbe tellett mire betöltött egy oldal.

Csodák nincsenek uraim! A mobilnetet arra találták ki, hogy 1 számítógép/telefon elketyegjen róla, nem arra, hogy egy egész busz/vonat használja.

A GYSEV mobilnetjét szintén próbáltam, fele úton használhatatlan mert megöregszem mire betölt egy oldal.


Köszönöm, inkább ne dobjanak ki erre százezreket, mert felesleges!

Akinek van wifi kész eszköze, és rendszeresen használja ne sajnálja már azt a 2 ezer forintot egy kis mobilnet csomagra... Tényleg nem ez a legnagyobb probléma ma a vasúton.

2011. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A GySEV vonalain is csak a Sopron-Fertőszentmiklós-Kapuvár-Csorna-Győr-Tatabánya-Kelenföld-Budapest Keleti viszonylaton közlekedő GySEV intercity kocsikban van. Amelyik IC csak MÁV-os kocsikból áll (3 pár) azokon nincs.
2011. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!