Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hűség időn belül csomagot...

Hűség időn belül csomagot váltani? DSL-ről mobilra? Mobilból van korlátlan a T-home-nál?

Figyelt kérdés

(Tudom, sok ilyen kérdés van, csak épp ilyet nem találtam első ránézésre.)

A helyzet: év elején albérletes lettem, mert az egyetem koleszáról lecsúsztam. Valamikor szeptemberbe T-home tol rendeltem internetet. De most úgy néz ki nyáron nem maradok az albérletbe, és el is költözök onnan, koleszba, ahová a netet ilyen formába nem tudom magammal vinni. De, mivel a hűségidő még nem járt le, fizetnem kell tovább. Így hát kitaláltam, hogy mobilnetre váltok.

Nekem DSL alap(nem adsl) T-home netem van, modemem is van hozzá, ugyan úgy a T-hometól. Az egy évből még 4 hónapom van. A csomag 5600-ba kerül.

Ezt a csomagot váltanám át mobil netre.

Tapasztalatok, valaki csinált e már ilyet, vagy akármi?

Kösz, szebb napokat! :)


2011. ápr. 26. 08:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!