Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weblapra kellene nekem egy...

Weblapra kellene nekem egy olyan dolog, hogy email-t tudjanak nekem küldeni a weblap látogatói. Valakinek esetleg van valamilyen javaslata?

Figyelt kérdés
Amatőr vagyok, tehát ha lehet ne programozói nyelven, hanem érthető módon várnám a javaslatokat! Köszönöm!
2011. ápr. 26. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]

Én nem próbáltam ki, de lehet, hogy a konfigurálásához szükséges a PHP (szerver oldali programozás) ismerete.


Egyébként csak programozói nyelven lehet elmagyarázni, mivel szerver oldali programozás szükséges hozzá.

Legegyszerűbb PHP mail függvénnyel megoldani és HTML form használatával:

[link]

[link]


Ha ezekkel nem boldogulsz, akkor használj CMS-t!

2011. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hűűha!:) Eddig is sejtettem, hogy kevés vagyok a számítástechnikához, de a válaszod olvasva már biztos vagyok benne.:) Azért köszönöm szépen, hogy válaszoltál.:)
2011. ápr. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!