Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám kitörölni az...

Hogyan tudnám kitörölni az iwiw adatlapom? Nagyon fontos! (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Az a gond hogy volt pasim feltörte a jelszavam,és kicserélte (vagyis most ő lép be)...Megnéztem a számmisztikánál bent volt 25ikén is.

A gond az,hogy nem tudom kicserélni a jelszavam mivel az e.mail cim amire regisztráltam törölve van,ahogyan az az e.mail cim ameik ún. előző e.mail cim volt a hotmail.com cimemhez.

Ami azt jelenti hogy ilyen szempontból nem tudom kitörölni.

Hogyan törölhetném még ki?

Van egy másik adatlapom,ugyanezzel a névvel adatokkal és a képek is hasonlóak.Esetleg van valami moderátor az iwiw.en?Vagy hova irhatnék hogy segitsenek?


Kérlek aki tudja irja meg!

Fontos!!!


2011. máj. 1. 02:39
 1/4 anonim válasza:

Irni kell az ügyfélszogálatnak hogy töröljék az adatlapot


info@iwiw.hu e-mail címen.

2011. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
irtam,de semmi..:(
2011. máj. 2. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
azt irják faxoljam az adataim..ám azt nem tudom..:(...nincs faxom
2011. máj. 3. 23:28
 4/4 Bandit87 ***** válasza:
Az iwiw egy személyigazolvány fénymásolattal ellátott faxot kér ebben az esetben. A faxot mondjuk a postáról vagy a könyvtárból is elküldheted.
2011. máj. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!