Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan osonhatnék be egy, a...

Hogyan osonhatnék be egy, a hálózatomban szereplő windowsos gépre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kábel internetem van, és látom a alhálózaton lévő többi gépet:) Valahogy betudnék kukacoskodni a gépükre? Windowst használnak, szóval 0 biztonság. Komolyan érdekel a dolog, linket is örömmel fogadok, nem baj ha angol.
2011. máj. 8. 18:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Amúgy nem törölnék semmit a gépükről, csak szétnézek...


( én pedig linuxot használok )

2011. máj. 8. 18:55
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt én is csináltam...ha van megosztott dokumentuma azt látod,ha linux,ha winfos.....futtatásban csak be kellett írni a gép alhálózati ip-jét és ott is volt ,már ha ment a gép...
2011. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Haha, persze... "Windowst használnak, szóval 0 biztonság" Azért ez nem így van. Tényleg azt hiszed, hogy csak úgy bele tudsz nyúlkálni a gépükbe, azért mert egy hálózaton vagytok? Azért a Microsoft sem hülye, hogy egy ilyet megengedjen. Az, hogy Linuxod van még egy kicsit nehezít is a dolgon.
2011. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!