Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki hamisított már orvosi...

Valaki hamisított már orvosi igazolás? Hogy szúrják ki a tanárok hohy hamisítvány?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 10:51
 1/9 legendavagyok01 ***** válasza:
100%
Feltelepítik a Medi-Certificate 3.0 progit, beszkennelik az igazolást, és kiadja nagy ablakban, hogy True vagy False. :)
2011. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kb sehogy sem fogjak kiszurni, ha van normalis pecset, stb.

Max hogyha tul sok hianyzasod van vagy valami, es mar eljarast vagy valami ilyesmit is inditanak ellened, akkor azert lehet, hogy egyeztetnek az orvosoddal.

2011. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tóth Aurel ***** válasza:
67%

Van egy tipp !


Bemész a dokihoz hogy betegvagy. Kérsz igazolást. Majd mondod h nincs ellenőrződ. Erre ő elkezd írkálni igazolást igazoló lapra. Közbe te mondod hogy mégis itt van. Erre beírja az ellenőrződbe az igazolást. A Lényeg hogy az előtt szólj mielőtt a dátumot kitölti és ezzel bescenneled kinyomtaod az igazolsát pecséttel ameddig akarod:D

2011. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elozo:

ez valtozo, mert en eddig 2 orvosnal is voltam, de egyik sem az ellenorzombe irt, sot, legtobb suliba el sem fogadjak, ha csak ellenorzobe van.


Ha mar megkaptad datummal, pecsettel, mindennel egyutt, minimalis photoshop tudassal el tudod rola tuntetni a cuccokat.

2011. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sehogy nem tudják kiszúrni,max az ócska munkát,annó volt profi nyomtatóm ingyen osztogattam a google képkeresővel megtalált lepecsételt kitöltetlen igazolásokat,meg 20 ezreseket is nyomtattam azt azon röhögtünk milyen sunyi módon kapkodják fel az emberek :D
2011. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy van egy frankó hamisitványom,de a tanár mégis kételkedik és felhivja a dokimat...szal az a lényeg hogy amikor igazolást kérsz azt 3 helyre is rögzítik az ellenőrzőbe,számítógépre és naplózzák is...akkor totál lebukás van..ugye?
2011. máj. 11. 14:51
 7/9 A kérdező kommentje:
csak mer ismijeim hamisitottak és kivi vok hogy mit ronthattak el...
2011. máj. 11. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
talán tudták hogy szeretnek trógerkodni és tesztszerűen megvádolták őket,nekem is volt olyan hogy full eredeti igazolásom volt orvostól,és 100%ra megállapították hogy kamu az igazolás ne nézzem őket hülyének :D
2011. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne a körzeti orvos nevével hamisíts igazolást, akkor nem tudja felhívni.. vagy ha fel is hívja, hiába..:D
2012. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!