Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jól tudom ezt a torrentekkel...

Csori96 kérdése:

Jól tudom ezt a torrentekkel kapcsolatban (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Ha valamit minél többen töltenek le, akkor annál gyorsabban tudok én is letölteni? Mert letöltés közben töltenek is fel.


Ha valamit éppen nem tölt senki, de régebben már letöltötték akkor tudom tölteni? Ebben az estben tudok gyorsan tölteni?


A "peer"-nek mi a lényege? Azt tudom, hogy a seederek és leecherek összessége, de még mit kell róla tudni?


2011. máj. 11. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

huhh.. annál gyorsabban jön le a cuccos..

ha régebben valaki letöltötte,de jelenleg nem tölti senki akkor azt nem tudom leszedni..Nem egészen..minnél többen töltik fel egyszerre és minnél többhöz tudsz csatlakozni

Tracker: egy központi szerver program; tárolja, hogy melyik torrentet melyik peer tölti és statisztikát gyujt.

Torrent: ez egy fájl, ami tartalmazza a tracker címét, a megosztott fájlok nevét, a pieces (darabok) számát, méretét és a hash-t.

Seeder: az a peer, akinek megvan az összes adat (100%).

Leecher: az a peer, aki még lefele tölti az adatokat (<100%), ha letöltötte seeder lesz belole.

Feltöltő: az a felhasználó, aki az új dolgokat felteszi az oldalra.

2011. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első voltam kicsit elítram..Tess a javított változat:

huhh..

ha régebben valaki letöltötte,de jelenleg nem tölti senki akkor azt nem tudom leszedni..Nem egészen..minnél többen töltik fel egyszerre és minnél többhöz tudsz csatlakozni annál gyorsabban jön le a cuccos..

Tracker: egy központi szerver program; tárolja, hogy melyik torrentet melyik peer tölti és statisztikát gyujt.

Torrent: ez egy fájl, ami tartalmazza a tracker címét, a megosztott fájlok nevét, a pieces (darabok) számát, méretét és a hash-t.

Seeder: az a peer, akinek megvan az összes adat (100%).

Leecher: az a peer, aki még lefele tölti az adatokat (<100%), ha letöltötte seeder lesz belole.

Feltöltő: az a felhasználó, aki az új dolgokat felteszi az oldalra.


Peer: az a valaki aki letölti az anyagot,de nem feltétlenül tölt fel..

2011. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!